Najchętniej oglądane seriale na Netfliksie! Czym zachwycał się świat w tym tygodniu?

Po jakie seriale najchętniej sięgaliśmy w ostatnim tygodniu? Oto zestawienie najczęściej oglądanych produkcji na świecie. Najnowsza mrożąca krew opowieść zawędrowała na szczyt listy, a serial "Dżentelmeni" niezmiennie od 7 tygodni wciąż jest chętnie oglądany!


"Reniferek"

"Reniferek" opowiada o Donnym, początkującym komiku, który znajduje się w najgorszym punkcie swojego życia. Mężczyzna dorabia jako barman. Pewnego dnia w jego pubie zjawia się samotna i nieszczęśliwa Martha. Donny stawia jej herbatę. Nie spodziewa się, że kobieta rozpocznie z nim toksyczną relację, która będzie miała negatywny wpływ na każdy aspekt jego życia.  

Historia jest oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia Richarda Gadda, przedstawiając prawdziwe emocje, które targały zarówno nim jak i jego najbliższymi. Produkcja budzi niepokój od pierwszych scen, a jak dobrze wiemy, widzowie Netfliksa szczególnie doceniają tego typu produkcje. "Reniferek" znalazła się na pierwszym miejscu listy, zatrzymując widzów na prawie 53 miliony godzin.

Reklama

"Uwolnieni: Eksperyment więzienny" Sezon 1

Produkcja z gatunku reality TV, który opowiada o więzieniu w Arkansas, w którym naczelnik zaczyna wprowadzać rewolucyjne zmiany. Rozpoczyna pewien eksperyment społeczny, który ma dać osadzonym więcej swobody. Co jeśli cele będą otwarte, a strażników nie będzie w zasięgu wzroku? Produkcja znajduje się na liście TOP 10 już drugi tydzień z rzędu i zatrzymał widzów na prawie 28 milionów godzin.  

"Problem trzech ciał" Sezon 1

"Problem trzech ciał" jest największym projektem duetu twórców od czasu "Gry o tron". Serial skupia się na kilku postaciach, które starają się powstrzymać inwazję kosmitów. Powieść, na której bazuje produkcja, jest pierwszym tomem trylogii, a jej akcja zaczyna się w Chinach podczas rewolucji kulturowej.      

W oficjalnym opisie produkcji możemy przeczytać: "Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.". 

Produkcja znajduje się na liście od pięciu tygodni i zatrzymał widzów na 24 miliony godzin. 

"Nasz pełny życia świat"

Produkcja zadebiutowała na platformie 17 kwietnia i w tym tygodniu znalazła się na liście TOP 10 na czwartym miejscu. Netflix posiada dużą bibliotekę przeróżnych produkcji dokumentalnych i przyrodniczych, z której jak widać, widzowie chętnie korzystają. "Nasz pełen życia świat" został obejrzany w tym tygodniu ponad 3 miliony razy. 

"Szkoła złamanych serc" Sezon 2

Czy bohaterowie serial zasługują na spokojny semestr? Całkiem możliwe, ale los ma dla nich odmienne plany. W szkole “najniżej plasowanej w regionie" pojawia się nowy przystojny wuefista i tajemniczy świr, którzy zaburzają spokój. Czy jest możliwe, by najnowszy semestr był jeszcze bardziej chaotyczny? Drugi sezon zadebiutował 11 kwietnia i cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ zatrzymał fanów licealnych dramatów na 20 milionów godzin i tym samym pozwolił produkcji zostać na liście już drugi tydzień z rzędu. 

"Dżentelmeni" Sezon 1

Theo James w roli głównej podbił serca widzów na całym świecie i na liście TOP 10 utrzymuje się już siódmy tydzień z rzędu — obecnie jest to najdłużej pozostający na liście tytuł. 

W serialu "Dżentelmeni" Eddie Horniman niespodziewanie dostaje w spadku po ojcu pokaźną wiejską posiadłość — która okazuje się być siedzibą nielegalnych interesów. W dodatku całkiem spora ekipa przestępców chce mieć swój udział w tym interesie. Eddie postanawia uwolnić rodzinę z ich szponów i pokonać gangsterów ich własną bronią. Jednak im bardziej wciąga go przestępcze uniwersum, tym bardziej zaczyna mu się w nim podobać — czytamy w opisie produkcji z Netfliksa.   

"Pechowe dinozaury" Sezon 1

W tej animacji urocza rodzinka wymarłych zwierząt eksploruje świat i przeżywa wspaniałe przygody. W tym tygodniu produkcja znalazła się na siódmym miejscu i była obejrzana nieco ponad 2 miliony razy.

"Jimmy Carr: Natural Born Killer"

Jimmy Carr w swoim najnowszym stand-upie porusza absolutnie wszystkie tematy, który obecnie drażnią, denerwują i skłaniają ludzi do kłótni. Komik nie oszczędza nikogo i jak widać, widzowie lubią tak prowokujące materiały: produkcja znalazła się na 8 miejscu na liście TOP 10 i zatrzymała widzów na ponad 2 miliony godzin. 

"The Circle"

Szósty już sezon popularnego eksperymentu społecznego, w którym uczestnicy kłamią, flirtują, nawiązują przyjaźnie, a wszystko po to, by zdobyć nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów. Edycja amerykańska niedługo po premierze znalazła się na liście TOP 10 i zatrzymała widzów na ponad 6,5 miliona godzin. 

"Uliczka CoComelon" Sezon 1

W oficjalnym opisie animacji możemy przeczytać: "'Uliczka CoComelon’ opowiada o tym, jak słodki maluszek JJ i jego najlepsi przyjaciele Cody, Cece, Nina, Bella i Nico odkrywają świat i przeżywają ważne momenty wczesnego dzieciństwa. JJ po raz pierwszy zwraca się bezpośrednio do najmłodszych widzów, zapraszając ich do wspólnego przeżywania emocji związanych z pierwszą lekcją pływania, wizytą u fryzjera i innymi niezapomnianymi wydarzeniami z dziecięcego świata". 

Produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem i w tym tygodniu znalazła się na ostatnim miejscu listy zatrzymując widzów na prawie 6 milionów godzin. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Dżentelmeni | Reniferek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy