Reklama

"Królowa": Uwielbiany Kanadyjczyk polskiego pochodzenia pojawi się w miniserialu!

Rozpoznawalny na całym świecie kucharz i aktor Antoni Porowski, znany przede wszystkim z programu "Porady różowej brygady" pojawi się w nowym polskim serialu produkcji Netflixa "Królowa". Informacja ta jest z pewnością przyjemną niespodzianką dla fanów sympatycznego Kanadyjczyka polskiego pochodzenia.

Antoni Porowski dał się najlepiej poznać widzom w programie "Porady różowej brygady". Jest szczególnie uwielbiany wśród polskiej widowni ze względu na swoje pochodzenie - Antoni urodził się w Montrealu, ale jest synem Polaków. Dzięki swojemu urokowi osobistemu zyskał sympatię i rozpoznawalność na całym świecie jako wspaniały kucharz i aktor.

Na oficjalnym Instagramie i Facebooku Netflixa pojawił się filmik z Antonim Porowskim w roli głównej. Antoni próbuje na nim swoich sił szyjąc i przygotowując się do roli jako asystent krawca. Fanów mężczyzny na pewno ucieszy fakt, że Antoni mówi w filmiku po polsku!

Reklama

Antoni Porowski w miniserialu Netflixa

Skąd wziął się zupełnie nowy wizerunek Antoniego? Netflix zrobił fanom nie lada niespodziankę i ogłosił, że Kanadyjczyk polskiego pochodzenia pojawi się w nowym polskim serialu "Królowa".

"Królowa" to czteroodcinkowa opowieść o odkupieniu, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice. To historia Sylwestra (w tej roli Andrzej Seweryn) - emerytowanego krawca i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od wnuczki, w którym ta prosi go o ratunek dla chorej matki, która potrzebuje przeszczepu nerki. Podróż przybiera nieoczekiwany obrót, zmuszając Sylwestra do zmierzenia się z przeszłością. 

Nie jest to debiut Antoniego na ekranie jako aktor. W przeszłości zagrał epizodyczną rolę oficera w serialu "Czarna lista". Niedługo fani zobaczą ponownie występ aktorski swojego ulubieńca, premiera "Królowej" już wkrótce!

Zobacz też:

"First Kill": Nastoletnia miłość w wampirycznym serialu Netflix. Będzie hit?

"Rojst 3": Rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem? Nowe informacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL