"Rojst 3": Rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem? Nowe informacje

Pierwszy sezon serialu "Rojst" spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów. Los produkcji wisiał na włosku, gdy Showmax zniknął z Polski. Wtedy do akcji wkroczył Netflix, dzięki któremu powstał drugi sezon "Rojst ‘97" i zyskał jeszcze większą rzeszę fanów. W sieci pojawiły się informacje na temat trzeciego sezonu. Czy fani mogą liczyć na kontynuację?

Choć informacja ta nie jest na razie oficjalnie potwierdzona, to sądząc po popularności i oglądalności, kolejny sezon serialu "Rojst" to raczej pewniak. Twórcy podobno rozpoczęli prace nad trzecim sezonem i obecnie szukają plenerów w Warszawie do nakręcenia nowych odcinków. 

Według informacji w sieci, za scenariusz będą odpowiadać Jan Holoubek i Kasper Bajon. O tym, że w planach jest trzeci sezon serialu świadczy fakt, że twórcy są w trakcie poszukiwania plenerów do nakręcenia nowych odcinków. Teoretycznie jest to oznaka, że wkrótce rozpoczną się prace na planie. W praktyce na ich rozpoczęcie trzeba będzie poczekać do momentu, aż reżyser Jan Holubek zakończy produkcję filmu "Doppelgänger. Sobowtór".

Reklama

Po premierze drugiego sezonu Jan Holubek tajemniczo wypowiadał się na temat kontynuacji:

To jednak kolejna oznaka, że widzowie mogą się spodziewać powrotu dziennikarza Zarzyckiego w nowym śledztwie.

Nowe śledztwo dziennikarza Zarzyckiego

O fabule nowego "Rojsta" nie wiadomo zbyt wiele. Można się jedynie domyślać, że Dawid Ogrodnik powróci w roli dziennikarza Piotra Zarzyckiego i będzie rozwiązywał nową zagadkę kryminalną. Pierwszy sezon był osadzony w latach 80., drugi w latach 90., więc można spekulować, że fabuła trzeciego będzie miała miejsce na początku XXI wieku.

Informacje o obsadzie, tytule nowego i dacie rozpoczęcia zdjęć do trzeciego sezonu „Rojsta” pojawią się, gdy Netflix oficjalnie potwierdzi kontynuację.

W ostatnim czasie Netflix mocno stawia na polskie produkcje. Wkrótce subskrybenci będą mogli oglądać aż 9 nowych polskich seriali na platformie. 

Zobacz też:

"Miłość, śmierć i roboty 3": Netflix przedstawia trzeci sezon! 9 nowych historii już w maju

Netflix: Data premiery i zdjęcia z wampirycznego serialu V.E. Schwab

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rojst | Dawid Ogrodnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy