Reklama

Wokalista Backstreet Boys wybrany najlepszą drag queen w telewizyjnym show

AJ McLean realizuje się jako piosenkarz Backstreet Boys, a w życiu prywatnym jako mąż i ojciec dwóch córek. Ostatnio dał się poznać z nowej strony... Wygrał drugą edycję programu "RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race". Okazał się najlepszą drag queen spośród gwiazd, które brały udział w tym show. Widzowie poznali jego tożsamość dopiero w finałowym odcinku.

Za zwycięstwo w "RuPaul's Secret Celebrity Drag Race" AJ McLean otrzymał 100 tys. dolarów nagrody. Tę kwotę przekazał swojej organizacji charytatywnej, Trans LifeLine - jest to telefon zaufania dla osób transpłciowych.

W drugiej edycji "RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race" wzięło udział dziewięcioro gwiazd. Skrywały się one jednak pod pseudonimami. Tajemniczości dodawały im też ekstrawaganckie kostiumy i charakteryzacje. Uczestnicy wykonywali piosenki innych artystów, poruszając ustami do playbacku. Dopiero, gdy ogłaszano zwycięzcę programu, widzowie dowiedzieli się, że postać sceniczną o nazwie Poppy Love stworzył AJ McLean.

Reklama

AJ McLean: Gwiazdor Backstreet Boys wspiera społeczność LGBT

Gwiazdor Backstreet Boys od lat wspiera społeczność LGBT. Udzielił nawet ślubu swoim dwóm homoseksualnym przyjaciołom. Jak mówił mediom, wziął udział w "RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race", by zainspirować swoje dwie córki, 9-letnią Elliott i 5-letnią Lyric, do tego, by nie bały się wyrażać swojego prawdziwego "ja". Deklaruje, że będzie je wspierał bez względu na to, jaką drogę życiową obiorą.

Udział w telewizyjnym show jest dla McLeana tylko przerywnikiem w światowym tournee, jakie w tym roku rozpoczęła grupa Backstreet Boys. 29 października słynny boysband wystąpi z koncertem w Krakowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy