Wiktory 2022: Aktywistka odebrała statuetkę za Marcina Dorocińskiego

Bogumiła Siedlecka-Goślicka
Bogumiła Siedlecka-Goślicka Pawel WodzynskiEast News

Bogumiła Siedlecka-Goślicka odebrała Wiktora w imieniu Marcina Dorocińskiego

Bogumiła Siedlecka-Goślicka: Apel aktywistki

"Chciałabym też zaapelować do władz państwowych i samorządowych o rozpoczęcie debaty w sprawie wykluczeń osób z niepełnosprawnościami. To wykluczenie ma wiele twarzy. Jedną z nich widzą państwo teraz. Nie odebrałam nagrody jak każdy na scenie. Bo dzielą nas schody".

Bogumiła Siedlecka-Goślicka: Wpis na Instagramie

Wiktory: Pierwsza ceremonia od lat

Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?