Reklama

"Wielka ucieczka": Michał Wiśniewski z córką uciekali przed pościgiem

Michał Wiśniewski i jego córka Fabienne uciekali przed pościgiem w czwartym odcinku programu "Wielka ucieczka", który już w niedzielę o godz. 22 będzie można obejrzeć w Czwórce.

"Dla mnie to było ekstremalne przeżycie"  - komentował Michał Wiśniewski "Myślę, że o ile byłem ekspertem w Eurowizji, to teraz jestem troszeczkę bliżej bycia ekspertem w ucieczkach. Tak że jeśliby ktoś chciał nawiać, to bardzo gorąco zapraszam. Dam kilka rad" - żartował.

Dzieląc się  wrażeniami tuż po zakończonym nagraniu, muzyk i jego córka entuzjastycznie wypowiadali się o osobach, które im pomogły, nie kryli też radości z powodu licznych dowodów sympatii.

"Było fantastycznie i  poznaliśmy przy okazji całą masę fantastycznych ludzi" - powiedział Michał Wiśniewski. "Strasznie się cieszę, że ktoś chciał nam kupić bilet! Mega! Były nawet dwie dziewczyny, które bardzo chciały kupić, ale nie miały po prostu kasy w tym momencie. Bardzo dziękujemy! Jesteście fantastyczni!" - dodał muzyk.

Reklama

Michał Wiśniewski z córką w programie "Wieka ucieczka"

Zgodnie z zasadami programu, zbiegowie nie mogą bowiem korzystać w czasie ucieczki z własnych pieniędzy, kart czy telefonów i zdani są jedynie na pomoc spotkanych ludzi. W dodatku uciekając przed trójką prowadzących, wyposażonych w specjalną furgonetkę ze sprzętem tropiącym, sami nie mogą poruszać się żadnym pojazdem dłużej niż 20 minut, stąd konieczność ciągłego poszukiwania kolejnych środków transportu.

Po drodze nie zabrakło przygód, zabawnych sytuacji i adrenaliny. "Było to dla mnie ekscytujące" - skomentowała swój udział w programie Fabienne. "Na pewno to, że jechałam TIR-em pierwszy raz w życiu było dla  mnie czymś szokującym ale było super i naprawdę fajna przygoda. Bo też z tatą nigdy nie spędziliśmy tak czasu, że tak dużo rzeczy zrobiliśmy razem jednego dnia, więc to było ciekawe przeżycie" - dodała córka Michała Wiśniewskiego.

Jak przebiegała ta niesamowita eskapada,  jak zbiegowie radzili sobie w ekstremalnych sytuacjach i kto ostatecznie wygrał - ścigający czy ścigani - będzie można się przekonać, oglądając czwarty odcinek "Wielkiej ucieczki" z udziałem wyjątkowej pary.

Michał Wiśniewski to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego show-biznesu. Charakterystyczny, ekscentryczny, kontrowersyjny, znany z ciętego języka. Wokalista, autor tekstów i lider grupy Ich Troje, z którą m.in. odniósł duży sukces w konkursie Eurowizji. Główny bohater słynnego reality show "Jestem Jaki Jestem". Sam postrzega siebie raczej jako performera niż wokalistę.  Media lubujące się w obyczajowych sensacjach uwielbiają pisać o jego życiu prywatnym oraz biznesowych sukcesach i porażkach.  Jednocześnie znany jest tez z wrażliwości na ludzką krzywdę,  Jest silnie zaangażowany w działalność charytatywną, głównie na rzecz dzieci. W pomoc włącza się osobiście,  a nie tylko przekazując pieniądze.

Kim jest córka Michała Wiśniewskiego?

19-letnia Fabienne jest jego córką z małżeństwa z Martą Wiśniewską, z którą muzyk tworzył przed laty najsłynniejszą parę polskiego showbiznesu. Dzisiaj dziewczyna utrzymuje bardzo zażyłe i bezpośrednie kontakty z ojcem. W tym roku zdawała maturę. Przygotowuje się do zdawania na ASP.  Wiele czasu poświęca także na warsztaty taneczne oraz występy na scenie u boku sławnej mamy.

"Wielka ucieczka" to gra w policjantów i złodziei przeniesiona na zupełnie nowy poziom.  W każdym odcinku inna para gwiazd - wśród których w kolejnych tygodniach zobaczymy jeszcze m.in. Wiktorię Gąsiewską z bratem, Paulinę Sykut-Jeżynę, Marcina Millera czy Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego - wciela się w rolę zbiegłych więźniów. Ścigają ich trzej prowadzący-"strażnicy":  Jakub Stankowski, Konrad Niedziułka i Łukasz Dąbrowski, internautom znani jako twórcy kultowego  kanału youtube’owego "Urbex History".  Program emitowany jest w niedziele o godz. 22 i środy o godz. 21.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL