Reklama

Tomasz Fornal miałby u niej szanse? Jest odpowiedź Dody

"Doda. 12 kroków do miłości" to program, który szturmem zdobywa popularność. Opowiada on o randkowych przygodach Dody, a ostatnio stał się przedmiotem żartu polskiego siatkarza, Tomasza Fornala! O komentarz w tej sprawie, na antenie RMF FM, Darek Maciborek poprosił samą Dodę!

"Doda. 12 kroków do miłości". Tomasz Fornal żartuje z programu

Tomasz Fornal został zapytany o słynne show nadawane przez Polsat w wywiadzie. Reporter Paweł Pyziak zapytał sportowca, czy oglądał program z Dodą. Ten odpowiedział ze śmiechem, że może powinien zgłosić się do tego formatu. Dodatkowo Tomasz Fornal zaprosił popularną piosenkarkę na siatkarski mecz reprezentacji Polski.

Media szybko podchwyciły wypowiedź sportowca, która spotkała się z entuzjastyczną reakcją. Siatkarz wytłumaczył się ze swojego żartu i był wyraźnie zaskoczony, że spotkał się on z takim zainteresowaniem świata mediów.

Reklama

"Nie miałem kontaktu (z Dodą - przyp. red.), to był mimowolny żart w wywiadzie z redaktorem Pyziakiem i teraz żyje on swoim życiem. Sądzę, że do jakiegokolwiek spotkania raczej nie dojdzie. Jeżeli media rozpisują się na ten temat, to może jestem po prostu interesującą osobą" - powiedział w programie "Misja Sport".

Doda komentuje zaproszenie Fornala

Na antenie RMF FM Darek Maciborek zapytał Dodę o sprawę z Tomaszem Fornalem. Wokalistka zaznaczyła, że siatkarz może być dla niej za młody, jednak zachęciła go, aby był odważny i osobiście zaprosił ją na mecz.

"Jak gdzieś tam znajdzie jakąś odwagę cywilną, to niech mnie zaprasza osobiście na mecze, a nie przez sieć. Sieć to można, wiesz... łowić złote rybki, a nie królową" - stwierdziła.

"Doda. 12 kroków do miłości". Co to za program?

Kilka tygodni temu odbyła się premiera pierwszego odcinka programu "Doda. 12 kroków do miłości". Główna bohaterka formatu, popularna Doda, umawia się na 12 randek z różnymi mężczyznami. W ten sposób próbuje znaleźć wymarzonego partnera. Po każdej randce wokalistka udaje się na spotkanie z psychologiem, Leszkiem Melibrudą, z którym omawia popełnione błędy i uzyskuje wskazówki, które pomogą jej lepiej funkcjonować w relacjach.

Autor: Hubert Drabik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL