"The Voice Senior 4": Program wraca na antenę! Kiedy premiera?

Już niebawem na ekranach pojawi się 4. edycja programu "The Voice Senior". Znamy datę emisji pierwszego odcinka nowej odsłony lubianego show!

Kiedy premiera "The Voice Senior 4"?

"The Voice Senior" gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Talent show dla wokalistów po 60. roku życia cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego nie dziwi, że nadawca podjął decyzję o realizacji kolejnej edycji. "The Voice Senior" wkrótce powróci na antenę z czwartym już sezonem, na koniec którego poznamy następcę sióstr Szydłowskich, Barbary Parzeczewskiej i Krzysztofa Prusika. Emisja startuje w sobotę 7 stycznia 2023 roku o godzinie 20.00 w TVP2.

Reklama

Zmiany w "The Voice Senior"

Fanów programu "The Voice Senior" w nowej edycji czeka sporo zaskoczeń. W formule show wprowadzono bowiem pewną znaczącą zmianę. Czwarty sezon będzie dłuższy od poprzednich, ponieważ wzbogacono go o dodatkowy odcinek. Będzie nim tzw. nokaut, który telewidzowie znają dobrze z "The Voice of Poland". Program będzie więc emitowany przez siedem kolejnych sobót.

Ponad czterdziestu uczestników wyłonionych podczas castingów online już niebawem wkroczy na muzyczną scenę najnowszej edycji "The Voice Senior". Podczas pierwszego etapu - przesłuchań w ciemno, uczestnicy swoimi występami będą chcieli zyskać sympatię publiczności, widzów oraz trenerów i przejść do drugiego, nowego etapu programu - nokautu. Zmierzy się w nim sześcioro uczestników z drużyny każdego trenera. Po jego zakończeniu widzowie poznają czworo półfinalistów. W półfinale każdy trener wybierze dwoje uczestników ze swojej drużyny, którzy dostaną szansę zaśpiewania w wielkim finale "The Voice Senior" - wyjaśnia szczegółowo TVP. Zwycięzca, który otrzyma tytuł najlepszego głosu czwartej edycji "The Voice Senior" oraz 50 tysięcy złotych, zostanie wybrany przez widzów w głosowaniu SMS.

Trenerzy "The Voice Senior 4"

W "The Voice Senior" nie obyło się bez zmian w jury. W czwartej edycji zabraknie niestety uwielbianego przez publiczność Witolda Paszta, który zmarł 18 lutego 2022 roku, tuż po finale poprzedniego sezonu. Z poprzedniego składu powrócą Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski, w obrotowych fotelach zadebiutują zaś Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik. Debiutować w "The Voice Senior" będzie także Małgorzata Tomaszewska, która u boku Rafała Brzozowskiego zajęła miejsce prowadzącej program od samego początku Marty Manowskiej.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Senior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy