Reklama

"The Voice of Poland": Wiemy, kto zastąpi Sylwię Grzeszczak!

Kolejna edycja programu "The Voice of Poland" zbliża się wielkimi krokami. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że w roli trenerki nie zobaczymy Sylwii Grzeszczak. Teraz dowiedzieliśmy się, kto ją zastąpi. Będziecie zaskoczeni!

13. edycja "The Voice od Poland" zagości na antenie TVP2 we wrześniu. W show znów zobaczymy Justynę Steczkowską, duet z Afromental, czyli Barona i Tomsona oraz Marka Piekarczyka. W końcu dowiedzieliśmy się, kto do nich dołączy, zastępując Sylwię Grzeszczak. Będzie to Małgorzata Uścisłowska, czyli Lanberry - donosi "Super Experss". 


"The Voice of Poland": Lanberry będzie trenerką

Lanberry pochodzi z muzycznej rodziny. W 2013 roku była uczestniczką programu "The Voice of Poland", jednak odpadła z rywalizacji już na etapie przesłuchań w ciemno.

Reklama

Przełom w jej karierze nastąpił, gdy wydała debiutancki singiel "Podpalimy świat". Piosenka ta stałą się radiowym hitem. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów stworzyła takie przeboje jak: "Plan awaryjny", "Ostatni most" i "Piątek". Jest także autorką hitów Viki Gabor i Roksany Węgiel.

Jeszcze niedawno sporo mówiło się o tym, że nową jurorką zostanie Tatiana Okupnik lub Piotr Kupicha, przewidywania te okazały się być jednak błędne. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL