Tego jeszcze nie robiła. W tle Cichopek i Kurzajewski

Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje i niebawem zobaczymy ją w kolejnym programie telewizyjnym zatytułowanym "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Celebrytka rozmawiała ostatnio na jego temat i wyznała, czy w ramach działań promocyjnych wzięłaby udział w nowym podcaście Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego "Serio?".

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym programie

Pół roku temu Małgorzata Rozenek-Majdan wywróciła swoje życie do góry nogami i przyjęła ekstremalne wyzwania rzucone jej przez sześciu mężczyzn. W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" zmierzy się z nimi w sześciu różnych dyscyplinach sportowych. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów.

Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku. Wspinanie się na wieżowiec, kąpiel w skutym lodem jeziorze czy spacer po linie zawieszonej na dużej wysokości to tylko niektóre z zadań treningowych, z jakimi musieli się zmierzyć w trakcie przygotowań do finałowej rozgrywki!

Reklama

Rozenek-Majdan została zapytana przez Plotka, czy w ramach działań promocyjnych programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", wzięłaby udział w podcaście Katarzyny Cichopek i Maciej Kurzajewskiego "Serio?", który od niedawno można oglądać na portalu YouTube. Przypomnijmy, że popularna para stworzyła go po zakończeniu wspólnej przygody z TVP. Dotąd ukazały się dwa odcinki podcastu.

Małgorzata Rozenek-Majdan u Cichopek i Kurzajewskiego?

"Ja bardzo lubię rozmawiać [...] Nie ma mnie, bo teraz jest etap, w którym muszę dowieźć program do końca. Ale jak się skończą zdjęcia i się zacznie czas promocji programu, to wtedy oczywiście będę się pojawiać i będę rozmawiać z różnymi ludźmi" - powiedziała Rozenek-Majdan Plotkowi.

"Na razie jeszcze nie myślałam gdzie, jak i kiedy [...] Ostatnio byłam w podcaście, którego autorem jest mój mąż, i byłam tam z moim tatą, i to było niesamowite" - dodała celebrytka.

"Jak już jesteś tyle lat w show-biznesie, to rozumiesz ideę wywiadów, rozmowy, ale nie masz już takiego totalnego funu z tego. Ale jak byłam tam z moim tatą, to znalazłam w tym taką przyjemność, takie coś kompletnie nowego. Ja już szukam teraz w podcastach, rozmowach przyjemności płynącej dla mnie" - podsumowała w rozmowie z Plotkiem Rozenek-Majdan.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy