"Taniec z Gwiazdami": Wiktoria Omyła wściekła po porażce!

W poniedziałkowy wieczór widzowie Polsatu z zaciekawieniem oglądali pierwsze występy w "Tańcu z Gwiazdami". Pod koniec odcinka ogłoszono parę, która wykonała swój pierwszy i ostatni taniec.

"Taniec z Gwiazdami 13". Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła odpadli z programu!

Z programem pożegnali się Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła. Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" i tancerka zatańczyli na parkiecie tango do utworu Męskiego Grania Orkiestry i zdobyli 25 punktów od jurorów.

"Taniec z Gwiazdami 13". Wiktoria Omyła wściekła po ogłoszeniu werdyktu

Tuż po emisji "Tańca z Gwiazdami" w mediach społecznościowych można było obejrzeć wywiad z pierwszą parą, która pożegnała się z show. Wiele wskazuje na to, że Łukasz Płoszajski błyskawicznie pogodził się z szybkim zakończeniem rywalizacji o Kryształową Kulę.

Wiktoria Omyła była jednak rozgoryczona ogłoszonym werdyktem. Zdenerwowana tancerka nie szczędziła słów przy komentowaniu swojej porażki.

"Taniec z Gwiazdami 13". Widzowie niezadowoleni z werdyktu

Reklama

Po emisji "Tańca z Gwiazdami" widzowie ruszyli do klawiatur. Internauci wyrazili w komentarzach swoje niezadowolenie po usłyszeniu wyników pierwszej eliminacji. Większość z nich uważa, że to inna para powinna pożegnać się z programem jako pierwsza.

A wy co o tym myślicie? Kolejny odcinek show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" będzie można obejrzeć na antenie Polsatu w poniedziałek o 20:05.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami": Pavlović ostro o Rutkowskim. Ale odpadł ktoś inny

"Love Island 6": Gorąco tuż przed startem nowego sezonu

Sławomir: Ile zarabia? "Wszystko zabiera mi żona"

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama