"Love Island 6": Gorąco tuż przed startem nowego sezonu

Już w poniedziałek startuje 6. edycja programu "Love Island. Wyspa miłości"! Kiedy i gdzie będzie można oglądać nowy odcinek? Kim są uczestnicy? Pod jednym z postów na oficjalnych profilach show niektórzy internauci zastanawiali się, czy bohaterowie znali się przed wejściem do willi...

"Love Island. Wyspa miłości": Nowy sezon programu

Startuje 6. edycja programu "Love Island. Wyspa miłości"! Prowadząca - Karolina Gilon - po raz kolejny powita w willi uczestników, którzy zgłosili się do show, by przed kamerami nawiązywać nowe znajomości i łączyć się w pary. Gdzie i kiedy oglądać pierwszy odcinek "Love Island 6"? Widzowie czekający na nowy sezon powinni włączyć telewizję Polsat już w poniedziałek o godz. 22:10.

Kim są uczestnicy 6. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Produkcja odsłoniła już wszystkie karty - poniżej znajdziecie listę Islanderów.

"Love Island. Wyspa miłości 6": Uczestnicy

Jak wynika z postów publikowanych na oficjalnych profilach "Love Island" w mediach społecznościowych na "Wyspie miłości" pojawi się aż jedenaścioro uczestników! Są to:

Reklama

 • Karolina
 • Inez
 • Weronika
 • Wiktoria
 • Kuba
 • Sebastian
 • Mateusz
 • Kamil
 • Paweł
 • Weronika
 • Paulina

Dwie ostatnie panie nie znalazły się na "grupowej fotografii", a z opisów zamieszczonych pod ich zdjęciami wynika, iż wejdą do willi nieco później, niż pozostali uczestnicy."Pytaliście o 5. uczestniczkę, a więc mamy dla Was hot newsa! Poznajcie Weronikę, której wejście do willi zaskoczy samych Islanderów! (...)", "Mamy dla Was coś na deser. Poznajcie Paulinę, jej również Islanderzy nie będą się spodziewać!" - poinformowano.

"Love island 6": Burza wśród fanów

Kiedy informacja o tożsamości uczestników nowej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" ujrzała światło dzienne, internauci ruszyli z komentarzami. Ich wyjątkowym zainteresowaniem cieszyło się wspomniane już "grupowe" ujęcie ukazujące dziewiątkę uczestników show. Zdaniem niektórych użytkowników sieci świadczy to o tym, że bohaterowie randkowego show mogli się poznać już wcześniej, a nie dopiero w momencie wejścia do willi!

"Jeżeli się widzieli, to ze sobą rozmawiali. Jeżeli rozmawiali, to już mogą mieć jakieś ustalenia między sobą. Wszystko sztuczne i fałszywe będzie. Straszna lipa", "Czy to jest w porządku, że oni się widzą przed wejściem do willi?", "Wspólne zdjęcie i niby oni się nie znają" - pisali fani.

Wszelkie niejasności zostały wyjaśnione przez innych internautów bacznie śledzących sezony "Love Island": "Nie widzieli się, ludzie, to jest Photoshop, są powklejani tutaj, każdy miał zdjęcie osobno. Co sezon to trzeba o tym mówić", "To Photoshop, ile razy trzeba to powtarzać", "Zdjęcia każdy miał zrobione osobno. Są doklejeni po prostu".

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Love Island 6" już w poniedziałkowy wieczór! Czekacie na kolejną edycję randkowego programu?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy