"Taniec z Gwiazdami 13": Znany aktor zatańczy w programie!

Trwają przygotowania do kolejnej edycji "Dancing with the stars: Taniec z gwiazdami". Na parkiecie w studiu Polsatu szaleją gwiazdy polskiego show-biznesu. Trzynasta edycja programu zbliża się wielkimi krokami. Kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę? Do uczestników dołączył właśnie lubiany aktor.

"Taniec z Gwiazdami 13": Kogo zobaczymy na parkiecie?

Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca, trzynasta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie naprawdę gorąca! Polsat od kilkunastu dni ujawnia celebrytów, którzy będą mieli okazję zaprezentować przed kamerami swoje taneczne umiejętności. To nie wszystko, bo widzowie polskiej wersji show po raz pierwszy zobaczą na parkiecie parę jednopłciową, którą stworzy Jacek Jelonek - zwycięzca programu TTV pt. "Prince Charming". Kto jeszcze zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"?

Reklama
  • Krzysztof Rutkowski
  • Ilona Krawczyńska
  • Maja Włoszczowska
  • Łukasz Płoszajski
  • Jacek Jelonek
  • Wiesław Nowobilski
  • Agnieszka Litwin

Zobacz również: 

"Taniec z Gwiazdami 13": Polsat ogłosił kolejną uczestniczkę! Kto dołączył?

"Taniec z gwiazdami": Aktor "Pierwszej miłości" zaszaleje na parkiecie

"Taniec z gwiazdami": Znamy nowych uczestników programu

"Taniec z Gwiazdami 13". Znany aktor zatańczy w programie!

Polsat ujawnił właśnie kolejną gwiazdę, która pojawi się w tanecznym show. To Michał Mikołajczak - aktor telewizyjny i teatralny. Możecie go znać z roli Piotra Majczyka w serialu "Pierwsza miłość". 35-latek występuje też w "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Dariusza Żbika. Czy to właśnie on zwycięży program i sięgnie po Kryształową Kulę? Internauci nie mają co do tego żadnych wątpliwości i już typują go jako faworyta!

"Taniec z Gwiazdami 13": Gdzie i kiedy oglądać?

Trzynasta edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" pojawi się na antenie Polsatu już jesienią tego roku. Niedawno nadawca ujawnił, że program będzie można oglądać co poniedziałek. Prawdopodobnie nie zmieni się też godzina emisji. Przypomnijmy, że dwunasta odsłona "Tańca z Gwiazdami" była pokazywana w poniedziałki o 20:05. Będziecie śledzić taneczne popisy celebrytów?

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy