Syn Macieja Orłosia zrobi karierę w show-biznesie? Pojawił się w programie TVN-u

Maciej Orłoś wciąż może poszczycić się mianem jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Do tej pory dzieci dziennikarza żyły z dala od czerwonych dywanów i ścianek. Wiele wskazuje, że może się to zmienić.

Maciej Orłoś: Dlaczego zrezygnował z aktorstwa?

Maciej Orłoś, podobnie jak inna legenda srebrnego ekranu - Karol Strasburger, przygodę z show-biznesem rozpoczynał od kariery aktora. Po raz pierwszy na ekranie zadebiutował jako 15-latek w filmie "Kazimierz Wielki" (1975) Czesława i Ewy Petelskich, zagrał tytułowego bohatera w młodości.

Na kolejną filmową rolę Maciej Orłoś czekał niemal 10 lat. W 1984 roku zagrał pierwszoplanową postać w obrazie Stanisława Wohla "Hania" na podstawie noweli Henryka Sienkiewicza według scenariusza Józefa Hena. W kolejnych latach Orłosia oglądaliśmy jeszcze w telewizyjnym serialu "Pogranicze w ogniu" (oficer Abwehry), "Lawie" Tadeusza Konwickiego (rola Feliksa Kołakowskiego) oraz "Liście Schindlera" Stevena Spielberga (epizod esesmana). 

Reklama

"Po latach uświadamiam sobie, że nie byłbym wybitnym aktorem. Nigdy nie miałem łatwości wywoływania w sobie emocji, otwierania się, uzewnętrzniania. A na tym przecież polega warsztat aktorski - instrumentem byłem ja, mój organizm, moje ciało, moje uczucia. Na pierwszym roku prawie mnie wywalili ze studiów, bo nie chciałem się otworzyć. W końcu dałem radę... Inaczej przecież tych studiów bym nie skończył, ale w pewnym momencie poczułem, że do zawodu aktora nie mam predyspozycji" - mówił Maciej Orłoś w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Antoni Orłoś zrobi karierę w show-biznesie?

Orłoś po rozwodzie z pierwszą żoną, Moniką Jóźwik, związał się z Ewą, która przyjęła jego nazwisko. Para doczekała się dwóch synów - Rafała i Antoniego. Kiedy para przeżywała poważny kryzys, dziennikarz poznał Joannę Twardowską. Kilka lat później para wzięła ślub. Doczekali się syna Jakuba i córki Melanii. Do tej pory dzieci dziennikarze żyły z dala od czerwonych dywanów i ścianek. Wiele wskazuje, że może się to zmienić. 

Jeden z synów dziennikarze, Antoni, wstąpił niedawno w paradokumencie TVN-u. Antoni Orłoś na co dzień gra w zespole rockowym The Saturday Tea. Jako dziecko wystąpił w filmie "Tak tak". Niedawno na swoim Instagramie pochwalił się, że ma za sobą debiut w programie "Ukryta prawda". "Chciałbym podziękować w pierwszej kolejności Bogu, moim rodzicom, Arkowi Kłusowskiemu, a także Hubertowi Urbańskiemu. Dziękuję, że jesteście" - zażartował w jednej z intagramowej relacji. Antoni Orłoś może liczyć na wsparcie bliskich, w tym ojca. Maciej Orłoś nigdy nie krył dumy ze swoich pociech. "


 


 
 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy