Sylvester Stallone z żoną i córkami w rodzinnym reality show! Wpuści kamery do domu

Platforma Paramount+ poinformowała, że wiosną premierę będzie miał reality show "The Family Stallone". W ośmioodcinkowym cyklu widzowie zobaczą, jak wygląda życie Sylvestra Stallone'a, jego żony Jennifer Flavin Stallone i trzech cóek: Sophii, Sistine i Scarlet.

"Po tym, jak zagrał najbardziej legendarne postaci w historii kina, trzykrotnie nominowany do nagród Akademii Sylvester Stallone zezwoli kamerom, by towarzyszyły mu w największej życiowej roli - ojca" - brzmi fragment oficjalnego prasowego komunikatu Paramount+.

Oglądając "The Family Stallone", widzowie będą mogli się poczuć, jakby siedzieli "przy jednym stole z jedną z najsłynniejszych hollywoodzkich rodzin".

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin: Zażegnany kryzys

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin pobrali się w maju 1997 roku. Modelka jest o 22 lata młodsza od aktora, dla którego było to trzecie małżeństwo.

Reklama

W połowie ubiegłego roku "Daily Mail" donosił, że trwający ćwierć wieku związek przechodził poważny kryzys. Brytyjski tabloid sugerował ponadto, że miała już zapaść decyzja o rozwodzie

 Żona aktora oskarżyła go o "zaangażowanie się w celowe rozproszenie, uszczuplenie i marnowanie" ich majątku, który szacowany jest na 400 mln dolarów. Flavin podkreśliła, że rozrzutność męża zagroziła finansowemu bezpieczeństwu ich rodziny. Choć fani Stallone’a spodziewali się kolejnej sądowej batalii na miarę szeroko komentowanej walki rozwodowej Brada Pitta i Angeliny Jolie, na szczęście do tego nie doszło. We wrześniu przedstawiciel pary poinformował, że skłóceni małżonkowie doszli do porozumienia i "są obecnie bardzo szczęśliwi". 

Kim są córki Sylvestra Stallone'a?

W "The Family Stallone" zobaczymy także trzy córki pary: 25-letnią Sophię Rose Stallone, 24-letnią Sistine Rose Stallone i 20-letnią Scarlet Rose Stallone. Ich niezwykła uroda przyciągnęła uwagę świata już w 2017 roku, kiedy to zostały wybrane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej do tytułu Miss Złotych Globów, dzięki czemu otrzymały możliwość wręczania statuetek. 

Gdy Sophia Stallone była dzieckiem, zdiagnozowano u niej poważną chorobę serca, przez którą musiała zostać poddana kilku operacjom. Dziś często pojawia się w przestrzeni publicznej, opowiadając o swoim schorzeniu. Obecnie czuje się już świetnie, ukończyła studia i stworzyła własną linię kosmetyków. Często gości także w programach rozrywkowych, zwiększając swoją popularność. 


 Choć Sistine Stallone zaczynała swoją karierę jako modelka, to zdaje się wiązać swoją przyszłość z aktorstwem. W 2019 roku debiutowała na ekranie rolą w produkcji "Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci". Z kolei w 2021 roku wystąpiła u boku Bruce'a Willisa i Megan Fox w filmie "Po śladach mordercy"

Scarlet Stallone jest wpływową influencerką. W 2014 roku zagrała epizod w filmie "Reach Me". Najmłodsza córka Stallone jest także regularnym gościem w amerykańskich programach rozrywkowych. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy