"Super Pumped": ​Quentin Tarantino w roli narratora serialu

Wciąż nie wiadomo, jaki będzie kolejny film Quentina Tarantino i czy rzeczywiście będzie to ostatnie dzieło w jego karierze reżyserskiej. Ale właśnie dowiedzieliśmy się, czym słynny filmowiec zajmował się w ostatnim czasie. Otóż udzielił swojego głosu w pierwszym sezonie serialu "Super Pumped". Usłyszymy go tam w roli narratora.

Serial o powstaniu Ubera porwie widzów?

"Super Pumped: The Battle for Uber", bo tak brzmi pełny tytuł serialu stacji Showtime, opowie historię jednego z najsłynniejszych startupów Doliny Krzemowej - firmy Uber. Głównym bohaterem będzie Travis Kalanick (w tej roli Joseph Gordon-Levitt). Trzymający ją twardą ręką prezes firmy, który ostatecznie został odsunięty od władzy wskutek "zamachu stanu" zorganizowanego przez jego podwładnych. Tematem serialu będzie też współpraca Kalanicka z jego mentorem Billem Gurleyem (Kyle Chandler), prostolinijnym teksaskim biznesmanem, który na sukces Ubera postawił swoją nieposzlakowaną opinię.

Reklama

Projekt "Super Pumped" rozwijany jest od 2019 roku. Pierwotnie miał to być serial limitowany, czyli zamknięty w jednym kilkuodcinkowym sezonie. Później zmieniono plany i zadecydowano o stworzeniu antologii, w której każdy sezon będzie opowieścią o historii innej firmy. Scenariusz pierwszego sezonu został oparty na motywach książki "Uber. Walka o władzę" napisanej przez wielokrotnie nagradzanego korespondenta technologicznego "New York Timesa" i reportera śledczego Mike’a Isaaca. Wiadomo już, że drugi sezon też powstanie na motywach książki tego autora i poświęcony będzie Facebookowi.

Kto pojawi się w obsadzie?

W pozostałych rolach w serialu "Super Pumped: The Battle for Uber" zobaczymy m.in. Elisabeth Shue w roli Bonnie Kalanick, Kerry Bishe (Austin Geidt), Jona Bassa (Garrett Camp), Hanka Azarię (Tim Cook) oraz Babaka Taftiego (Emil Michael). W roli Arianny Huffington zobaczymy tu też ulubioną aktorkę Tarantino - Umę Thurman.

Rola narratora w serialu "Super Pumped: The Battle for Uber" to tylko jedno z wielu zajęć, jakich podjął się w ostatnim czasie Quentin Tarantino. Reżyser pisze książki i sztuki teatralne, prowadzi własne kino, pojawił się także w filmie dokumentalnym Netfliksa "Django i Django". Twórca wciąż nie ogłosił, kiedy rozpocznie zdjęcia do swojego kolejnego filmu, ani tego, o czym opowie fabuła tej produkcji. 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy