"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Iga poderwała Kamila?

Agnieszka i Kamil to para, która cieszyła się dużą sympatią widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wiele osób wiernie im kibicowało, jednak po finałowym odcinku programu okazało się, że uczestnicy rozstali się. Teraz internauci łączą Kamila z uczestniczką piątej odsłony show - Igą Śmiechowicz.

Między Agnieszką i Kamilem zaiskrzyło już w czasie wesela - takie wrażenie mieli widzowie siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z zaciekawieniem i entuzjazmem śledzili perypetie tej pary. Wielu fanów wierzyło w to, że relacja przerodzi się w prawdziwe uczucie. Kobieta przeprowadziła się z Białegostoku do Włocławka. Para zamieszkała razem. W finałowym odcinku małżeństwo stwierdziło, że chce zostać razem.

Niedługo później Kamil przyznał jednak, że nic nie czuje do Agnieszki. Ta informacja spowodowała niemałe poruszenie w internecie. Informacja o rozstaniu wywołała oburzenie wśród wielu internautów, którzy nie kryli słów krytyki.

Reklama

"Zobaczyliśmy się pierwszy raz na naszym ślubie, poznawaliśmy się z dnia na dzień coraz lepiej, czasami coś nam pasowało, czasami nie pasowało ale ogólnie się dogadywaliśmy dobrze. W telewizji wszyscy mogą zobaczyć tylko urywek z naszego życia i to nie zawsze ten fajny, który był. Nie mieliśmy wpływu na to co zostanie pokazane" - Kamil napisał w mediach społecznościowych.

"Chciałbym jeszcze dodać, że nie jestem w żadnym innym związku i nie byłem - nie mam wpływu na plotki" - wyjaśnił uczestnik programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga poderwała Kamila?

Fani programu sugerują jednak, że Kamila może coś łączyć z Igą Śmiechowicz, która była uczestniczką piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Zaiskrzyć między nimi miało podczas specjalnego spotkania uczestników poprzednich edycji show, w ramach którego wybrali się oni do parku rozrywki Energylandia.

Iga, podobnie jak Kamil, nie znalazła miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Na oficjalnym profilu Kamila fani twierdzą, że byliby świetną parą. Niektórzy z internautów sugerują nawet, że "Iga już poderwała Kamila".

"Nie umiem w podrywanie, także fani Kamila- bądźcie spokojni" - zareagowała Iga Śmiechowicz pod postem Kamila na Instagramie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy