"Rolnik szuka żony": Kolejny tydzień bez emisji! Fani nie kryją złości

W niedzielę 25 września nie będzie programu "Rolnik szuka żony". To kolejny raz, kiedy TVP zmienia plany co do uwielbianego przez publiczność show. Emisja została przesunięta, co mocno rozzłościło telewidzów. Kiedy nowy odcinek "Rolnika..."?

"Rolnik szuka żony" to jeden z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat. Popularność reality show z udziałem tytułowych rolników nie słabnie. Produkcja ma mnóstwo wiernych fanów, którzy od zakończenia ósmej edycji z niecierpliwością wyczekiwali startu dziewiątego sezonu. Inaczej jednak wyobrażali sobie oglądanie ulubionego programu.

Kolejny tydzień bez programu "Rolnik szuka żony"

Dziewiąta edycja "Rolnik szuka żony" pierwotnie miała zadebiutować na antenie TVP1 w niedzielę 4 września 2022 roku. Ostatecznie telewidzowie nie zobaczyli wtedy jednak pierwszego odcinka. Nie obejrzeli go też w kolejną niedzielę, czyli 11 września. W obu tych terminach Jedynka stacja nadawała mecze siatkarskie z udziałem Polaków.

Reklama

W końcu 18 września publiczność doczekała się premiery nowego "Rolnika...". I chociaż fani show mieli nadzieję, że to koniec zawirowań i od tej pory będą mogli co tydzień cieszyć się nowym odcinkiem, TVP1 znów zdecydowała się wprowadzić zmiany w swojej ramówce. Widzów ponownie czeka przerwa w emisji, bo 25 września nowego odcinka nie będzie.

W niedzielę 25 września 2022 roku, ze względu na transmisję meczu piłkarskiego Walia-Polska, TVP1 nie wyemituje drugiego odcinka dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony". O godzinie 20.20 stacja pokaże studio Ligi Narodów UEFA, samo spotkanie rozpocznie się natomiast o 20.35. Na "Rolnika..." znów zabrakło miejsca.

Fani "Rolnik szuka żony" nie kryją złości

Kiedy nowy odcinek "Rolnik szuka żony 9"? Jeżeli plany Telewizji Polskiej nie ulegną zmianie, to uwielbiany przez publiczność reality show powróci po dwutygodniowej przerwie w niedzielę 2 października 2022 roku. Wyraźnie rozzłoszczeni takim obrotem spraw widzowie zastanawiają się jednak, co będzie za kilka tygodni, gdy rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Katarze.

"W listopadzie znów są MŚ w piłce nożnej i zapewne będą kolejne odcinki wypadać z emisji. Masakra! Tworzycie tyle różnych kanałów tematycznych, a i tak potem wszystko jest na TVP1 lub TVP2 emitowane... Szanujcie widza!"; "Ja się zastanawiam po co w ogóle jest kanał TVP Sport, jak wiecznie na TVP1 są jakieś mecze. I gdzie tu jest jakiś wybór?"; "Walia-Polska to ważne wydarzenie, ale nie skończycie tej edycji 'Rolnika...' do 2023 roku w takim tempie. Ktoś u was to źle policzył, ponieważ listopad i grudzień to MŚ w Katarze i nie będzie wolnych niedziel... - komentują rozżaleni fani show.

Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy