"Rolnik szuka żony": TVP przesuwa nowy odcinek. Wszystko za sprawą meczu

Premiera drugiego odcinka "Rolnik szuka żony" została przeniesiona. TVP1 po raz kolejny zmienia swoją ramówkę. Co wpływa na następne opóźnienia w popularnym reality-show. Czy fani mogą spodziewać się emisji nowego epizodu w najbliższym czasie?

"Rolnik szuka żony": Kolejne opóźnienia w emisji odcinka

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Reality show z udziałem tytułowych rolników ma wielu wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia dziewiątego już sezonu. Choć początkowo planowano pokazać pierwszy odcinek już 4 września 2022 roku, tak się nie stało. Premiera nie odbyła się także w niedzielę 11 września, ponieważ w obu tych terminach stacja nadawała siatkarskie mecze z udziałem Polaków.

Nowy sezon "Rolnika..." rozpoczął się dopiero 18 września. Choć prowadząca Marta Manowska na zakończenie odcinka powiedziała do telewidzów "do zobaczenia za tydzień", to telewizyjna Jedynka zdążyła zmienić plany. Kolejnego odcinka w niedzielę 25 września jednak nie będzie. Znów zanosi się na dwutygodniową przerwę.

Reklama

"No i to wszystko na dziś. Dziękujemy, że byliście z nami, choć trzeba się było naczekać. Do zobaczenia za dwa tygodnie" - ogłoszono na facebookowym profilu programu po pierwszej emisji.

"Rolnik szuka żony": Kiedy następny odcinek?

Ze względu na kolejne zbliżające się wydarzenie sportowe TVP1 ponownie przesuwa emisję przyciągającego przed telewizory miliony widzów reality show "Rolnik szuka żony". Tym razem powodem jest mecz Polska-Walia, którego transmisję zaplanowano na 25 września na godzinę 20.45. Tego dnia fani "Rolnika..." ponownie będą musieli obyć się bez ulubionego programu.

Jeżeli nic się nie zmieni, "Rolnik szuka żony" powróci na antenę Jedynki w niedzielę 2 października 2022 roku. Miłośnicy programu, którym po raz kolejny zaserwowano przerwę w emisji, są wyraźnie zawiedzeni. Niektórzy zastanawiają się, co będzie za kilka tygodni, gdy ruszą piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze.

"Ledwo pierwszy odcinek został wyemitowany po dwóch tygodniach opóźnienia i znów przerwa dwa tygodnie! Przeginacie totalnie. To wcale trzeba było nie zaczynać we wrześniu. W listopadzie znów są MŚ w piłce nożnej i zapewne będą kolejne odcinki wypadać z emisji. Masakra! Tworzycie tyle różnych kanałów tematycznych, a i tak potem wszystko jest na TVP1 lub TVP2 emitowane... Szanujcie widza!"

"Ja się zastanawiam po co w ogóle jest kanał TVP Sport, jak wiecznie na TVP1 są jakieś mecze. I gdzie tu jest jakiś wybór?"

"Kpicie sobie z nas! Znowu za dwa tygodnie z powodu meczu!"

"Polska Walia 25.09 to ważne wydarzenie, ale nie skończycie tej edycji "Rolnika" do 2023 roku w takim tempie. Ktoś u was to źle policzył, ponieważ listopad i grudzień to MŚ Qatar 2022 i nie będzie wolnych niedziel. Kabaret" - komentują poruszeni internauci.

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

Roksana z "Rolnik szuka żony" w zupełnie nowej roli. Nagrała piosenkę!

"Rolnik szuka żony": Joanna Wielgosz jest w ciąży! Fanów prosi o jedno

"Rolnik szuka żony 9": Bohaterowie dostali listy! Trudne wybory, wzruszające pożegnanie

RMF
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | TVP1 | TVP VOD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy