"Poranny rogal": Najgorętsze informacje w nowym programie ZOOM TV

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i gorące plotki, którymi zachłystuje się kolorowa prasa. A wszystko to podane w lekkiej, humorystycznej formie przez niezwykłe, gwiazdorskie duety. "Poranny rogal' wystartuje w naziemnym kanale Zoom TV w poniedziałek, 4 lipca, o godz. 7:45

"Poranny rogal" to porcja pozytywnej energii na cały dzień. W każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. 

Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących.

"Poranny rogal": Kto w roli prowadzących?

Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem. 

Reklama

Prowadzący będą przeczesywać internet i prasę, maglować, komentować, wymieniać spostrzeżenia i wplatać anegdoty z życia prywatnego. Typowe studio nagraniowe zamienią zaś na ulubioną kawiarnię, prywatne mieszkanie lub plener.

"Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie" – mówi Katarzyna Białek, Dyrektor Programowa Zoom TV.

"Poranny rogal": Kiedy start?

Premierowy odcinek, który poprowadzą Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec już w poniedziałek 4 lipca o godz. 7:45. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak zmieniają się zwyczaje wakacyjne Polaków, kim jest John Szczecina, na czym paparazzi przyłapali Krzysztofa Rutkowskiego, jaką dietę cud stosuje Danuta Martyniuk i co słychać u Krzysztofa Ibisza.  

"Poranny rogal" będzie emitowany od 4 lipca, od poniedziałku do piątku o godz. 7:45. Na weekendowe poranki zaplanowano powtórki z tygodnia.

Zobacz też:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17": Znamy nazwiska pierwszej gwiazdy

Netflix podbił cenę praw do emisji Formuły 1 do rekordowej wysokości

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama