Norbi pożegna się z "Kołem fortuny"? Najnowsze wieści z TVP

Wstrzymanie produkcji "Koła Fortuny" przez TVP budzi kontrowersje, a spadek oglądalności i nieobecność prowadzącego Norbiego na planie od pół roku nasilają plotki o końcu show. Czy ten kultowy program zniknie z anteny mimo zapowiedzi nowego sezonu na 2024 rok?

W polskim świecie telewizji rozrywkowej pojawia się coraz więcej znaków zapytania dotyczących przyszłości jednego z jej najbardziej kultowych programów - "Koła Fortuny". Ostatnie doniesienia o wstrzymaniu produkcji nowych odcinków przez Telewizję Polską wywołały falę spekulacji i niepokoju wśród wiernych fanów programu. Spadek oglądalności, który jesienią ubiegłego roku osiągnął poziom 895 tysięcy widzów, o 150 tysięcy mniej niż w poprzednim roku, oraz tajemnicza nieobecność Norbiego, ikonicznego prowadzącego show, tylko pogłębiają te obawy.

Reklama

Legendarny teleturniej i jego historia

"Koło Fortuny", jeden z najbardziej uwielbianych teleturniejów w Polsce, zadebiutowało na antenie TVP2 w 1992 roku. Mimo że program przeżywał przerwy w emisji, wrócił na stałe do ramówki Telewizji Polskiej w 2017 roku, zachowując swoją popularność. 

Jednak ostatnie informacje medialne wzbudziły niepokój wśród widzów i fanów. Norbi, obecny gospodarz show, skomentował pogłoski dotyczące przyszłości programu. 

Zmiana gospodarza "Koła fortuny" i zagadkowa przerwa

Początkowo program prowadził Rafał Brzozowski, a towarzyszyła mu Izabela Krzan

W 2019 roku Norbi przejął rolę gospodarza. Program cieszył się dużą oglądalnością, ale pojawiające się domysły o zakończeniu emisji zaniepokoiły publiczność. ShowNews.pl ujawnił, że ostatnie nagrania miały miejsce pół roku temu. Norbi, w rozmowie z dziennikarzami, wyjaśnił, że nagrano już odcinki do Wielkanocy.

Norbi i jego niepewna przyszłość w telewizji

Norbi zdradził w wywiadzie dla ShowNews.pl, że pracuje dla TVP na zasadzie umowy zlecenia, określając siebie mianem freelancera. Nie ma pewności co do dalszych losów "Koła Fortuny", ale zapewnia, że premierowe odcinki pojawią się w grudniu. 

Artysta równocześnie rozwija swoją karierę muzyczną, planując koncerty zagraniczne w Szkocji, Anglii, a nawet w Stanach Zjednoczonych. "W końcu po pandemii jest bardzo dobry sezon," komentuje Norbi.

Zobacz też: 

Julia Wieniawa: Tak kiedyś wyglądała. Mamy zdjęcia! Bardzo się zmieniła?

Emerytowana jaszczurka pobiła rekord Netfliksa!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Koło fortuny | Norbi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy