rodzinka.pl
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 5692
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Wieniawa: Tak kiedyś wyglądała. Mamy zdjęcia! Bardzo się zmieniła?

Julia Wieniawa jest dziś jedną z najbardziej znanych Polek. Od kilku lat robi zawrotną karierę aktorską i muzyczną. Mało kto pamięta, że gwiazda zaczynała od skromnej rólki w serialu "rodzinka.pl". Jak wtedy wyglądała? Bardzo się zmieniła?

Julia Wieniawa: Kariera

Julia Wieniawa zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Pauli w "rodzince.pl". Granie w popularnym serialu otworzyło jej wiele drzwi. Wkrótce zaczęła występować w kolejnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Na dużym ekranie zadebiutowała w "Kobietach mafii" Patryka Vegi.

Reklama

W kolejnych latach mogliśmy oglądać ją w dylogii "W lesie dziś nie zaśnie nikt", a także w filmach: "Sala samobójców. Hejter", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Small World" czy "Nie cudzołóż i nie kradnij".

Wieniawa pojawiała się również w serialach. Poza wspomnianą "rodzinką.pl" zagrała w "Zawsze warto", a ostatnio w hicie Polsatu zatytułowanym "Teściowie". Zobaczymy ją również w trzecim sezonie "The Office PL".

Wieniawa z powodzeniem rozwija także karierę muzyczną. W minione wakacje światło dzienne ujrzała jej płyta zatytułowana: "Omamy", która została entuzjastycznie przyjęta przez słuchaczy. Płytę promowała singlami "Rozkosz", "Nie mów", "Milczysz", "Omamy", "Wenus" i "Mi nie żal".

Ponadto Wieniawa bierze udział w kolejnych kampaniach, rozwija własne marki i aktywnie udziela się w sieci. Choć spokojnie mogłaby pozwolić sobie na dłuższą przerwę, wcale nie zamierza zwalniać tempa.

Julia Wieniawa w "Mam talent!"

Gwiazdę zobaczymy także w nowej edycji "Mam talent!". Aktorka w fotelu jurorskim zastąpi Małgorzatę Foremniak. Wieniawa jest niezwykle podekscytowana nowym wyzwaniem.

"Nie ukrywam, że tego typu nobilitacja nawet nie była w sferze moich marzeń. Kiedy wrócę pamięcią do lat dziecięcych, kiedy zaczynałam swoją przygodę z teatrem, muzyką i filmem, czasem chodziłam na widownię 'Mam talent!' czy innych programów i jedynie marzyłam, żeby mi również kiedyś ktoś dał szansę. Wciąż nie mogę uwierzyć, że teraz to ja zasiądę w jury i będę mogła przyczynić się do odkrycia wielu wspaniałych talentów. (...) Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania" - napisała aktorka na Instagramie.

Wieczna nastolatka

Co ciekawe, od czasów "rodzinki.pl", która rozpoczęła jej wielką karierę, Wieniawa niewiele się zmieniła.

Wydaje się, że czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Wciąż wygląda jak nastolatka, a tymczasem 23 grudnia gwiazda będzie świętować swoje 25. urodziny.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy