"Nina Warrior Polska": Oświadczył się ukochanej w show Polsatu!

Uczestnik programu "Ninja Warrior Polska" - Wojtek Borowski - oświadczył się ukochanej w programie Polsatu! Zobacz fragment show!

Wojtek Borowski to prawdziwy weteran "Ninja Warrior Polska"! Pojawił się w aż czterech edycjach programu, w każdej pokazując swoje niemal nadprzyrodzone zdolności fizyczne. Jak sam mówi: "Kontuzje w 'Ninja Warrior' zbieram jak medale. Ciąży na mnie klątwa sędziego". 

W trzecim sezonie, tak samo jako w obecnym, zmagał się z kontuzją kolana. W czwartym sezonie udało mu się osiągnąć największy sukces. Wtedy pokonał tor eliminacyjny z najlepszym wśród zawodników odcinka czasem i został zwycięzcą pojedynku na Power Tower. Wszedł do finału ze złotym biletem. 

Reklama

"Ninja Warrior Polska": Weteran programu oświadczył się na wizji

Tym razem, choć nie pokonał ostatniej przeszkody, czas pozwolił mu na dołączenie do grona finalistów. Jednak z pewnością nie był to jego jedyny powód do radości tego dnia. Wojciech postanowił oświadczyć się swojej ukochanej na torze Ninja Warrior Polska! 

"Jesteś ze mną na dobre i na złe. Jesteś wtedy kiedy jeżdżę na wózku, chodzę o kulach i kiedy jestem zły. Chce żebyś wiedziała, że ja pamiętam o tym i doceniam to" - zaczął zawodnik. Wyjaśnił, że jednym z powodów wykonania operacji kolana było to żeby mógł uklęknąć przed swoją wybranką i zadać to najważniejsze pytanie. Zaskoczona dziewczyna oczywiście krzyknęła "Tak", przyjmując oświadczyny Wojciecha!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ninja Warrior 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama