Natalia Janoszek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Aktorka, tancerka i modelka Natalia Janoszek to kolejna uczestniczka nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Producenci "Tańca z Gwiazdami" ogłosili do twej pory nazwiska ośmiu uczestników i uczestniczek nadchodzącej edycji show. Na parkiecie Polsatu zatańczą: Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin i Michał Mikołajczak.

Kolejną uczestniczką show będzie Natalia Janoszek, którą widzowie Netfliksa kojarzą z filmu "365 dni".

Natalia Janoszek jest aktorką, producentką, aktywistką, ekolożką, modelką, tancerką, piosenkarką oraz gwiazdą... bollywoodzkich produkcji.

Reklama

Połączenie wytrwałości, talentu i pracowitości to doskonały przepis na spełnianie marzeń. Polka już może pochwalić się niemałą rozpoznawalnością i popularnością na całym świecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,2 mln internautów.

Natalia Janoszek: Z Bielska-Białej do Bollywood

Urodzona w 1990 roku w Bielsku-Białej aktorka i modelka od dziecka należała do Zespołu Pieśni i Tańca "Beskid", a następnie grupy "Bielsko". Przez dziesięć lat reprezentowała Polskę w międzynarodowych konkursach na całym świecie. W latach 2009-2013 występowała w licznych konkursach piękności.

W Konkursie Miss Peace International, który odbył się na Cyprze w 2009 roku, znalazła się w pierwszej dziesiątce uczestniczek i otrzymała tytuł Miss Przyjaźni. Dwa lata później podczas wyborów Miss Ocean International w Tajwanie również znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych modelek. Otrzymała wówczas tytuł Miss Dobrego Usposobienia. Ostatni sukces odniosła na wyborach piękności w 2013 roku podczas konkursu Miss Bikini Universe w Chinach. Znalazła się wówczas w pierwszej dwunastce. Uznano ją także za największy talent.

Natalia Janoszek zaczęła karierę w indyjskim przemyśle filmowym w 2013 roku. Aktorka twierdzi, że miała dużo szczęścia, została bowiem zauważona przypadkowo, gdy rok wcześniej brała udział w konkursie Super Model International w Tajlandii. W ramach pokazu talentów zaśpiewała jeden z utworów Michaela Jacksona - piosence towarzyszył układ taneczny. Występ spodobał się obecnym na sali producentom filmowym z Mumbaju, którzy zaproponowali Polce rolę w ich najnowszym obrazie. Rola Natalii Janoszek w filmie "Dreamz" została dobrze przyjęta przez indyjską krytykę.

Rok później zagrała jedną z głównych ról w "Flame: The Untold Love Story". W 2015 roku wyreżyserowała dokument "Beauty Queen: Follow Your Dream", w którym opowiedziała swoją historię od konkursów tańca i wyborów miss do kariery aktorskiej w Bollywood. Temat ten poruszyła także w swojej książce "Za kulisami Bollywood" z 2016 roku.

W 2018 roku Natalia Janoszek zagrała główną rolę w filmie "Chicken Curry Law". Za swoją kreację Polka otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki zagranicznej podczas Jharkhand International Film Festival 2018. W 2019 roku Janoszek pojawiła się w Cannes, by promować ten film. Był to dla niej szczególny projekt, ponieważ podejmuje bardzo ważne tematy bezpieczeństwa kobiet i przemocy seksualnej. Janoszek nie ukrywa, że marzy jej się kariera w Stanach Zjednoczonych. Czy uda jej się? Sama zainteresowana często przytacza słowa Walta Disneya: "Jeśli o czymś marzysz, możesz to zrobić".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy