Monika Sewioło: Jak dziś żyje gwiazda "Big Brothera"?

Pierwsze sezony "Big Brothera" cieszyły się ogromną popularnością. Ogromną popularność zdobywali również uczestnicy programu. Jedną z nich była Monika Sewioło, która zaistniała w show-biznesie po udziale w pierwszej edycji. Chociaż odpadła już w drugim odcinku, to przez chwilę cieszyła się sporą sławą. Niestety, nie potrafiła utrzymać popularności. Co dzisiaj robi była gwiazda programu?

Monika Sewioło była gwiazdą pierwszej edycji

Ponad 20 lat temu na ekranach telewizorów zadebiutował najbardziej kontrowersyjny program początku XXI wieku. "Big Brother" fascynował i oburzał. Uczestnicy pierwszych edycji szybko stawali się gwiazdami. O zawodnikach z pierwszej edycji powstał nawet film "Gulczas, a jak myślisz".

Niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci show była Monika Sewioło. Piękna blondynka bardzo szybko stała się ulubienicą męskiej części widzów, którzy zachwycali się jej urodą i ponętnymi kształtami. I choć z programem musiała pożegnać się już w drugim odcinku, doskonale zapadła widzom w pamięć.

Reklama

Zanim trafiła do reality-show, była ekspedientką w sklepie oraz pracowała w firmie produkującej plastikowe okna. To właśnie niska pensja miała ją skłonić do udziału w programie, który dawał możliwość wygrania sporych pieniędzy i zdobycia popularności. Co ciekawe, w podjęciu decyzji wspierał ją mąż, Jacek Sewioło.

Sewioło od początku postawiła na wyrazistość i nie bała się odważnych decyzji. Była pierwszą skandalistką, która zapisała się na kartach historii programu. To właśnie ona brała prysznic topless, nie zważając na to, że podglądają ją inni uczestnicy oraz... kamery. Po emisji odcinka o kąpieli mówiły miliony. Były to bowiem czasy, kiedy nagość w polskiej telewizji traktowana była niemal jako temat tabu.

Monika Sweioło: Co się z nią stało?

Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, Monika Sewioło postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i pojawiła się na okładce... Playboya.Następnie chciała zrobić karierę muzyczną. Wydała nawet singiel "Urodziłam się, aby grać", jednak nie zyskał on popularności i przychylnych recenzji.

Początkująca wokalistka nie poddała się jednak i niedługo później trafiła do zespołu "Nietykalni", z którym nagrała pierwszy krążek. Niestety i tym razem projekt okazał się ogromnym niewypałem. W kolejnych miesiącach kariera początkującej celebrytki i wokalistki zaczęła się zupełnie wypalać i Sewioło zniknęła z przestrzeni publicznej.

Monika Sewioło: Co robi obecnie?

Kilka lat po emisji programu, Sewioło wyemigrowała z Polski. Mieszkała dwa lata na Sardynii, Karaibach oraz w Szwajcarii. Jakiś czas temu powróciła jednak do Polski.

Niewiele wiadomo natomiast na temat jej życia prywatnego. Gwiazda w ubiegłym roku założyła Instagrama, dzięki czemu możemy dowiedzieć się jak obecnie wygląda. Na jej profilu znalazły się dotychczas 4 fotografie. Bardzo się zmieniła?

Zobacz też:

"Milionerzy": Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w walce o milion!
Michał Piróg dostał główną rolę w serialu! "Do 2024 roku jestem spokojny o pracę"
Agnieszka Fitkau-Perepeczko atakuje Annę Wendzikowską! Nie kryje oburzenia

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Monika Sewioło | Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy