"Milionerzy": Hubert Urbański rozpoznał męża uczestniczki

W najnowszym odcinku programu "Milionerzy", który wyemitowany został w środę, nie zabrakło emocji. W pewnym momencie Hubert Urbański rozpoznał męża uczestniczki. "Rodzinna tradycja jakaś się buduje" - powiedział prowadzący.

Hubert Urbański rozpoczął kolejny odcinek "Milionerów" od pytania eliminacyjnego. Najszybszy okazał się Adrian Kazanowski i to on stanął do rozgrywki. 

Uczestnik najpierw usłyszał pytanie za 500 zł: "Jeśli brzuszny i plamisty, to musi to być". Wtedy poprosił o pomoc publiczność. Zdecydowana większość wskazała odpowiedź: dur (86 proc.). Kazanowski skorzystał z sugestii, dzięki czemu przeszedł do kolejnego pytania. 

Reklama

Z następnego koła ratunkowego uczestnik musiał skorzystać przy pytaniu za 2 tys. zł., które brzmiało: 

Jak naukowcy nazwali epokę, w której żyjemy? 

A. oligocen, 

B. plejstocen, 

C. miocen, 

D. antropocen

O radę zapytał przyjaciela, który zasugerował mu poprawną odpowiedź: antropocen. 

"Milionerzy": Pytanie o umowę wykluczyło uczestnika

"W przypadku umowy o dzieło bez przeniesienia praw autorskich koszty uzyskania przychodu wynoszą 20 proc., a z przeniesieniem praw autorskich" - pytał Hubert Urbański. Uczestnik skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, niestety nie wskazał prawidłowej odpowiedzi i zakończył grę. 

Wtedy do rozgrywki przystąpili pozostali uczestnicy, tym razem najlepsza okazała się Patrycja Wąsikiewicz. Przy jednym z pytań postanowiła skorzystać z pomocy męża. "Dobry wieczór Konradzie. (...) Twarz znajoma, patrzę na zdjęcie, i głos znajomy" - zwrócił uwagę Hubert Urbański. "Faktycznie, jakiś czas temu się widzieliśmy" - odpowiedział Konrad, który wygrał wtedy 40 tys. zł.

"Rodzinna tradycja jakaś się buduje" - podkreślił żartobliwie prowadzący. Choć mężczyzna nie był pewny prawidłowej odpowiedzi, to z jego pomocą uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź i wspólnymi siłami wygrali pięć tys. zł. 

Na kolejne pytanie uczestniczka odpowie już w następnym odcinku. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Milionerzy | Hubert Urbański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama