Mateusz Gessler nowym prowadzącym „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”

Po kilkuletniej przerwie na antenę Polsatu powraca legendarny kulinarny show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Na czele najgorętszej polskiej kuchni stanie Mateusz Gessler.

Szef kuchni. Restaurator. Prawdziwy geniusz smaku. Urodzony w Polsce, wychowany we Francji obywatel świata. Gotowania uczył się pod okiem szefów kuchni w Paryżu, Londynie, Krakowie i Warszawie. Od 20 lat gotowanie to całe jego życie, bo kocha ludzi i jedzenie. Jest współwłaścicielem czterech warszawskich restauracji oraz nowo otwartej w Szklarskiej Porębie. Jego wyrafinowana kuchnia podbiła serca tysięcy gości i została doceniona przez wielu krytyków kulinarnych.

"Lubię odkrywać nowe smaki i podejmować nowe wyzwania. Dlatego też bardzo się cieszę, że Polsat zaprosił mnie do siebie i zostałem szefem kuchni w fantastycznym programie "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". To dla mnie niesamowita przygoda"- mówi Mateusz Gessler.

Reklama

"W gotowaniu ogromne znaczenie mają emocje i zapewniam, że w tym programie ich nie zabraknie!"- dodaje.

Uczestnicy programu muszą stanąć twarzą w twarz z Mistrzem i sprostać jego oczekiwaniom! To nie będzie łatwe. Na zwycięzcę czeka 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.  W programie "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" piekło nabiera zupełnie nowego znaczenia! 

Nina Terentiew: Mateusz Gessler ma w sobie coś z diabła

"Bardzo cieszę się, że Mateusz Gessler dał się namówić, choć nie było to łatwe, na poprowadzenie mojego ulubionego programu 'Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia'. Dotychczas myślałam, że tylko Wojciech Modest Amaro może być szefem piekielnej kuchni. Myliłam się. Mateusz też ma w sobie coś z diabła, ale w jego oczach zawsze tli się sympatia do uczestników. Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście" - mówi Nina Terentiew, Członek Zarządu, Dyrektor Programowy Telewizji Polsat.

"Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" już jesienią w Polsacie! Producentem wykonawczym reality show na zlecenie Telewizji Polsat jest firma Jake Vision.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Gessler | Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy