"Mask Singer": Nowy show TVN już od 5 marca! Czym zaskoczy widzów?

Już w sobotę 5 marca o godz. 20 wystartuje pierwszy odcinek nowego muzycznego show "Mask Singer". Widzowie stacji będą mogli zabawić się w detektywów i wytypować jaka znana postać kryje się pod kostiumem! Czy nowy format zachwyci widzów? Szczegóły dotyczące produkcji poniżej!

"Mask Singer": Nowy show TVN

"Mask Singer" to bijący rekordy popularności format telewizyjny, który przywędrował do nas... aż z Azji. To wielkie muzyczne widowisko zadebiutowało już w 41 państwach, m.in. Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach czy Australii. Już niedługo polscy widzowie dołączą więc do pół miliona wielbicieli show na całym świecie! W styczniu bieżącego roku produkcję polskiej wersji popularnego show ogłosiła stacja TVN. Show dostępne będzie także na platformie Player.

Już od 5 marca na telewizyjnych ekranach będziemy śledzić rywalizację dwunastu uczestników. Każdy z nich mierzyć się będzie z największymi muzycznymi polskimi i światowymi hitami, co wcale nie oznacza, że śpiewające postaci będą profesjonalnymi wokalistami! Ubrane w kostium osoby mogą być bowiem zarówno muzykami, jak i aktorami, sportowcami, telewizyjnymi osobowościami, influencerami czy nawet politykami. Informacja na temat tego, kto jest uczestnikiem show jest pilnie strzeżoną tajemnicą!

Reklama

Gwiazdy jako ośmiornica, róża czy ważka? Na jakie pomysły mogą liczyć widzowie polskiej wersji?

Same przebrania mają być przygotowane ze szczególną starannością. Na scenie możemy więc zobaczyć imponujące zwierzęta, rośliny czy nawet potrawy! Amerykańska wersja show udowodniła nam, jak kreatywne pomysły potrafią mieć producenci programu - widzowie tamtejszej wersji programu zobaczyli m.in. biedronkę Kelly Osbourne, Torri Spelling jako jednorożca, La Toyę Jackson w kostiumie kosmity, czy Seala przebranego za pumę!

"Mask Singer" - na czym polega rywalizacja?

 W każdym odcinku, po muzycznym występie każdego zamaskowanego uczestnika, widzowie oraz jurorzy będą starali się odgadnąć personalia śpiewającej postaci. W tym celu czterech "detektywów", czyli aktorki Julia Kamińska i Joanna Trzepiecińska oraz dziennikarz Kuba Wojewódzki i stand-uper Kacper Ruciński będą zadawali wokalistom pytania i starali się rozszyfrować tropy, które pojawiły się w materiałach filmowych wyświetlanych przed występem. Po głosowaniu jury i publiczności uczestnik z najmniejszą liczbą głosu będzie musiał... zdjąć maskę! Osoba, która zdoła utrzymać swoją tożsamość w tajemnicy do końca programu zostanie zwycięzcą programu i otrzyma statuetkę Złotej Maski. Wielkie muzyczne widowisko poprowadzi aktor Michał Meyer.

Autor: Marzena Gargas

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Mask Singer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy