Marta Manowska odchodzi z TVP? Jest komentarz stacji

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek. Od lat odnajduje się w roli prowadzącej, a swoje miejsce znalazła na antenie Telewizji Polskiej. Co jakiś czas powracają plotki o rzekomym odejściu lub zwolnieniu Manowskiej z TVP. Wiadomo, że prezenterkę czeka kolejne wyzwanie, ale czy w której stacji?

Marta Manowska: Popularność

Marta Manowska urodziła się w Siemianowicach Śląskich, a przez wiele lat mieszkała w Katowicach. To właśnie w stolicy województwa śląskiego ukończyła studia. Jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Studiowała też w Hiszpanii na kierunku historia sztuki. 

Swoją karierę zaczynała od pracy w III Programie Polskiego Radia oraz w redakcji "Dziennika Zachodniego". Następnie realizowała się podczas pracy w reklamie - nie tylko wystąpiła w kilku, ale i przez jakiś czas pracowała w agencji reklamowej, gdzie zajmowała się przygotowywaniem programów rozrywkowych. Pracowała m.in. przy programie "Ugotowani", czy "Lubię to!" i "Bitwa na głosy". 

Reklama

Prawdziwą popularność zyskała jednak w 2014 roku, kiedy dołączyła do programu TVP - "Rolnik szuka żony". Hit Telewizji Polskiej, w którym rolnicy szukają swoich drugich połówek do dziś cieszy się ogromną popularnością, a Marcie Manowskiej jako prowadzącej przysporzył wielu fanów i otworzył drogę do dalszej kariery. Od 2019 roku jest także gospodynią programu "Sanatorium miłości" i The Voice Senior". 

Marta Manowska: Przyszłość w TVP

Co pewien czas pojawiają się plotki o odejściu Manowskiej z telewizji publicznej. Nie inaczej jest tym razem. Fani prezenterki nie muszą się jednak martwić. Marta Manowska pozostaje jedną z gwiazd TVP i nie może przy tym narzekać na brak pracy. Obok prowadzenia popularnych programów, można ją zobaczyć również w serii "Kobiety w drodze". Wkrótce na antenie TVP Kobieta pojawią się nowe odcinki. 

 "Jestem dumna z tego cyklu, bo jest wyjątkowy. Marta Manowska rozmawia z niesamowicie silnymi kobietami, które są przykładem dla innych. Bez wątpienia każda z nich motywuje i inspiruje do działania. To kobiety, które pokazują, że warto pomagać, uczą jak dobrze i pięknie żyć, że można i trzeba walczyć o marzenia. Zapraszam do oglądania "Kobiet w drodze" w TVP Kobieta, to będzie kolejny bardzo dobry sezon, pełen empatii, miłości i wzruszeń" - cytuje słowa Iwony Bocian-Zaciewskiej, Dyrektorki i Redaktorki Naczelnej TVP Kobieta, "Super Express".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy