Marcin Prokop myśli o odejściu z telewizji? Zaskakujące wyznanie

Marcin Prokop od dwóch dekad jest znaną osobistością telewizyjną. Niektórzy widzowie nie wyobrażają sobie poranku bez prezentera "Dzień Dobry TVN". Okazuje się, że Prokopa co jakiś czas dręczą myśli o porzuceniu telewizji.

Marcin Prokop to od lat jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Jest jednym z gospodarzy popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Do tej pory był prowadzącym "Mam talent!", lecz wkrótce pojawi się w roli jurora. Widzowie znają go też z "Lego Masters". Do tej pory Prokop poprowadził cztery edycje programu dla miłośników najsłynniejszych klocków świata. Format nie doczekał się jednak kolejnego sezonu.

Reklama

W połowie lutego informowaliśmy, że Marcin Prokop wyrusza w kolejną podróż za Ocean. Często odwiedza Stany Zjednoczone, by zrealizować program o nazwie "Niezwykłe Stany Prokopa", który debiutował na antenie Travel Channel w 2017 roku. Marcin Prokop jest nie tylko gwiazdą, lecz także producentem, scenarzystą i reżyserem nowej serii lubianego przez widzów programu. Tak jak dotychczas, z kamerą towarzyszył mu jego brat Sebastian, drugi operator Tomasz Borkowski i dźwiękowiec Tomasz Sikora. Do tej pory powstały cztery sezony.

Marcin Prokop odejdzie z telewizji?

Marcin Prokop zszokował fanów ostatnim wyznaniem. W rozmowie z Plejadą zdradził, że myśli o odejściu z telewizji.

"Takie myśli powracają do mnie raz na jakiś czas, bo nie cierpię stagnacji i poruszania się zbyt długo tymi samymi koleinami. Dlatego regularnie zadaję sobie pytania: czy wciąż lubię to, co robię?, czy nie zaczynam nudzić siebie i widzów?, czy nadal jestem w tym dobry?, czy tracę coś innego, co mógłbym robić w tym czasie?" - wyznał prezenter, który od lat jest twarzą programu "Mam talent!".

"W telewizji pracuję w sumie już od ponad 20 lat. Kawał czasu. Nic więc dziwnego, że czasem mam ochotę rzucić to wszystko i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady" - dodał.

Wiosną widzowie będą mieli okazję oglądać lubianego prezentera w nowej roli. W programie "Mam talent!" tym razem będzie występował w roli jurora u boku Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy.

Czytaj więcej: Julia Wieniawa w ostrych słowach odpowiada na hejt. Wspiera ją Agata Młynarska

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Prokop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy