Mam talent!
Ocena
programu
4,8
Przeciętny
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Julia Wieniawa w ostrych słowach odpowiada na hejt. Wspiera ją Agata Młynarska

Julia Wieniawa znalazła się wśród prowadzących festiwal Top of the Top Sopot Festival 2023. Ostatnio zrobiło się o niej głośno, gdy ogłoszono, że zastąpi Małgorzatę Foremniak w programie "Mam talent!". Decyzja ta spotkała się z gorzkimi słowami Roberta Kozyry w stronę artystki. Wieniawa odpowiedziała na hejt w najnowszym wywiadzie.

"Mam Talent": Julia Wieniawa nową jurorką

Małgorzata Foremniak po 15 latach przestaje być jurorką "Mam talent!" - poinformował w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" Marcin Prokop. Jej miejsce zajmie aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa.

"Dziewczyna, która swoje w show-biznesie osiągnęła i w związku z tym ma pewną wiedzę i doświadczenie, w jaki sposób swoją karierę w świecie mediów społecznościowych prowadzić. Myślę, że świeżym okiem będzie patrzyć na uczestników" - scharakteryzował Wieniawę Prokop, który także został jurorem show, zastępując Jana Klimenta.

Reklama

W programie pozostanie dotychczasowa oceniająca - Agnieszka Chylińska. Julia Wieniawa nie ukrywa, że cała sytuacja nieco ją zaskoczyła, ale jest niezwykle podekscytowana nowym wyzwaniem. O swoich odczuciach napisała na Instagramie.

"Nie ukrywam, że tego typu nobilitacja nawet nie była w sferze moich marzeń. Kiedy wrócę pamięcią do lat dziecięcych, kiedy zaczynałam swoją przygodę z teatrem, muzyką i filmem, czasem chodziłam na widownię 'Mam talent!' czy innych programów i jedynie marzyłam, żeby mi również kiedyś ktoś dał szansę. Wciąż nie mogę uwierzyć, że teraz to ja zasiądę w jury i będę mogła przyczynić się do odkrycia wielu wspaniałych talentów. (...) Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania" - napisała aktorka na swoim kanale na Instagramie.

Julia Wieniawa odpowiada na hejt. "Nie chcę dawać satysfakcji tym ludziom"

Julia Wieniawa znalazła się w gronie prowadzących tegoroczny festiwal Top of the Top Sopot Festival 2023, co dla wielu okazało się być sporym zaskoczeniem. W niepochlebnych słowach o artystce wypowiedział się Robert Kozyra w rozmowie z Plejadą. "Jestem zdumiony decyzją TVN, by lubianą i utalentowaną aktorkę Małgorzatę Foremniak zastąpić drętwą pseudoaktorką i udającą piosenkarkę, niezdolną Julią Wieniawą" - mówił.

W odpowiedzi artystka powiedziała, również w rozmowie z Plejadą: "Przyzwyczaiłam się do tego, że jeśli cokolwiek robię nowego lub wydaję nową piosenkę, to znajdzie się grono ludzi, które po prostu...". Wywiad przerwała Agata Młynarska: "To jest cudowna, fantastyczna dziewczyna, utalentowana, mega pracowita i dlatego ją naprawdę wspieramy z całego serca. Julka, kochamy Cię".

W dalszej części wypowiedzi Wieniawa stwierdziła, że woli skupiać się na pozytywnych słowach. "Już nieraz doświadczyłam tego, że to, co dzieje się w internecie, ma się często nijak do rzeczywistości. Już raz miałam taką sytuację rok temu, kiedy występowałam pierwszy raz na Orange Warsaw Festival. Gdy zostałam ogłoszona przez organizatorów, był megahejt. (...) Myślałam, żeby odwołać występ, bardzo to przeżyłam. Ale w końcu stwierdziłam, że nie chcę dawać satysfakcji tym ludziom" - wyznała.

Dodała, że nie widzi nic złego w pozytywnej krytyce i przyjmuje ją z pokorą. "Natomiast jeżeli ktoś rzuca jakąś wiązankę słów... Naprawdę mam to w du**e" - podsumowała.

Czytaj więcej: Julia Wieniawa: Jej zdjęcia są hitem sieci! Fani nie szczędzą pochwał

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Agata Młynarska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy