Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zadebiutowały jako prowadzące Sylwestrową Moc Przebojów

Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska były prowadzącymi tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów i na wielkiej scenie Stadionu Śląskiego, w farmerskiej stylizacji zapowiedziały nadchodzącą premierę – show „Farma”, który już 17 stycznia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu! Codziennie od poniedziałku do piątku.

"Farma": Nowy reality show Polsatu

"Farma" to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem - lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Reklama

"Farma": Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska prowadzącymi

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać "farmerów" w ich drodze do Zwycięstwa! 

"Farma": Kiedy i gdzie oglądać?

Emisja programu już od 17 stycznia, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie. Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska randkuje z bratem uczestnika programu?

"Instrukcja kochania": Nowy serial Czwórki

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy