"Rolnik szuka żony": Marta Manowska randkuje z bratem uczestnika programu?!

Marta Manowska, czyli prezenterka, która zdobyła popularność głównie dzięki programowi "Rolnik szuka żony", wybrała się do Meksyku. Fani celebrytki od razu zauważyli, że podczas swojej podróży odwiedziła dokładnie te same miejsca, co brat jednego z uczestników. Czy na planie popularnego programu również jej udało się znaleźć miłość?

Marta Manowska w podróży do Meksyku

Marta Manowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie chętnie relacjonuje projekty zawodowe, podróże i codzienne, ważne dla niej wydarzenia. Rzadko natomiast zdradza szczegóły dotyczące życia uczuciowego. Mimo to media chętnie rozpisują się o jej domniemanych romansach. Jakiś czas temu Manowską łączono nawet z... Rafałem Brzozowskim.

W ostatnich dniach celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych kolejną podróżą. Tym razem gwiazda wybrała się w podróż do meksyku. Manowska z pewnością nie spodziewała się, że wyjazd sprowokuje kolejne plotki na temat jej życia uczuciowego. Niektórzy fani prezenterki są bowiem przekonani, że ta na wakacje wybrała się w towarzystwie... brata Pawła Bodziannego, uczestnika siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Uważni obserwatorzy i fani programu od razu zauważyli, że Manowska i Bodzianny, który w tym samym czasie również przebywa w Meksyku, publikują relacje z tych samych miejsc.

Reklama

Czy fani celebrytki mają rację i Marta Manowska znalazła wreszcie miłość?swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy