Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora są parą?

W kontekście zawodowym sytuacja jest klarowna - tworzą duet prowadzących w „Pytaniu na śniadanie”. Jednak wyjeżdżając wspólnie na urlop do Dubaju, uruchomili lawinę spekulacji. Fani sugerują, że Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora mogli zostać parą także w życiu prywatnym.

Od listopada 2019 r. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". Jeszcze bardziej mógł zbliżyć ich do siebie udział w programie "Dance Dance Dance", gdzie byli jedną z par wykonujących choreografie ze znanych teledysków muzycznych. Trzecią edycję show poprowadzili już wspólnie. Ostatnio pracowali też razem przy "The Voice of Poland" - ona jako prowadząca, on jako reporter za kulisami.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w Dubaju

Natomiast pierwsze dni lutego upływają im nie na planie zdjęciowym, tylko na wakacjach w Dubaju. Niespodziewanie pojechali na urlop razem. Towarzyszy im też 5-letni syn Małgorzaty, Enzo. Oboje zamieścili na swoich profilach instagramowych wspólne zdjęcia. Każde z nich napisało, że ładują akumulatory przed wiosennym sezonem telewizyjnym.

Reklama

W tych okolicznościach nic dziwnego, że ich fanom zaczęła działać wyobraźnia. Sugerują oni, że Małgorzata i Olek są parą zakochanych. "Oni są w związku?"; "Ooo, to Wy jesteście parą?" - dopytują w komentarza internauci. "Zakochańce, szczęścia"; "Bądźcie w końcu razem. Nie ma co się oszukiwać"; "Mega pasujecie do siebie" - czytamy w kolejnych wpisach. Ani Sikora, ani Tomaszewska w żaden sposób nie odnieśli się do dyskusji, którą wywołali.

Tomaszewska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej drugi mąż jest Turkiem. Wyjazd Małgorzaty z Sikorą do Dubaju nasuwa pytanie, czy ten związek wciąż jest aktualny. Jeśli zaś chodzi o życie uczuciowe Olka, to pozostaje ono owiane tajemnicą.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy