Reklama

Maja Sablewska poprowadzi program "10 lat młodsza w 10 dni" w Polsat Cafe

3 października na antenie Polsat Cafe pojawi się nowy program - "Polskie żony". Tymczasem już trzy dni później widzowie będą mogli zobaczyć kolejną nowość. Tym razem będzie to program "10 lat młodsza w 10 dni", w którym rolę prowadzącej pełnić będzie Maja Sablewska - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Cykl "10 lat młodsza w 10 dni" to polska wersja zrealizowanego przez All3 Media International formatu "10 Years Younger". 

"10 lat młodsza w 10 dni": Na czym polega program?

W każdym odcinku zaprezentowane zostaną metamorfozy, które polegają na odmłodzeniu uczestników o 10 lat. Oczywiście pomogą  w tym eksperci: Maja Sablewska (specjalistka od wizerunku i managerka), Emma Kiworkowa (stomatolożka i ortodontka), a także Marcin Ambroziak (dermatolog, właściciel kliniki medycyny estetycznej). 

Reklama

Premierowe odcinki programu "10 lat młodsza w 10 dni" będą pokazywane w czwartki o 21.00 od 6 października 2022 roku na antenie Polsat Cafe. Pierwszy sezon liczy 12 odcinków. 

Nowości w Polsat Cafe

"Polskie żony" to z kolei program typu reality przedstawiający codzienne życie zamężnych Polek z różnych środowisk i na odmiennych etapach życia. Nowy program emitowany będzie w poniedziałki o godz. 21.00, od 3 października 2022 roku, składa się z sześciu godzinnych odcinków.

Warto też wspomnieć, że już 5 października widzowie zobaczą też nowe odcinki programu "Shopping Queens. Królowe zakupów".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL