Łukasz Owsiany nie żyje. Dziennikarz TVP3 miał 31 lat

17 października zmarł Łukasz Owsiany - 31-letni dziennikarz TVP3 Wrocław. Mężczyzna doznał udaru mózgu w lipcu i od tamtej pory walczył o życie. O śmierci poinformowała jego siostra.

Łukasz Owsiany był młodym dziennikarzem wrocławskiego oddziału TVP3. 31-latek od końca lipca walczył o życie po tym jak podczas wakacji nad morzem dostał udaru mózgu. 

"Trzymali go przez kilkanaście godzin, aż zaczął czuć się coraz gorzej. Ostatecznie doczekaliśmy się badania neurologicznego i wtedy dopiero postawiono diagnozę udar mózgu. Łukasz trafił do szpitala w Szczecinie, gdzie lekarze przyznali, że w Koszalinie stracono dużo cennego czasu. Teraz jest w śpiączce, w stanie bardzo ciężkim, ale stabilnym" - informowała Sofiia Popłavska, partnerka Łukasza Owsianego, również dziennikarka TVP3 Wrocław.

Reklama

Dziennikarz doznał udaru niedokrwiennego w obrębie pnia mózgu, półkul móżdżku, wzgórza oraz okolic potylicznych. Od końca lipca leżał w śpiączce. 

Łukasz Owsiany nie żyje

Łukasz Owsiany zmarł 17 października 2022 r. O śmierci poinformowała jego siostra.

"Moje serce dzisiaj pękło i rozsypało się na miliardy najdrobniejszych kawałków… mój kochany młodszy braciszek odszedł… widziałam jak walczył… widziałam go w ten weekend, bardzo się wzruszył, gdy mnie zobaczył… jego spojrzenie powiedziało mi „Ewa zobacz, że jestem tutaj, walczę, rehabilituje się, jest tak jak walczyliśmy o to” przytuliłam go i powiedziałam ze będzie dobrze… że teraz będzie już tylko lepiej… Niestety w nocy jego stan się pogorszył i został przetransportowany do szpitala… tam niestety rano zmarł…" - czytamy.

Zobacz też: Nie żyje Zdzisław Tobiasz. Aktor znany z serialu "07 zgłoś się" miał 96 lat

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy