"Love Me Or Leave Me": Program randkowy trafi do TVP. Kiedy premiera?

Od kilku lat panuje moda na randkowe reality-shows. Również producenci TVP postanowili spróbować swoich sił w tym formacie. W marcu na VOD trafił program "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć". Po kilku miesiącach show trafi również do telewizji. Gdzie i kiedy będzie można go oglądać?

"Love me or leave me. Kochaj albo rzuć": Sandra Kubicka jako prowadząca program

Show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" prowadzi Sandra Kubicka. Podczas prezentacji wiosennej ramówki wyjaśniła, że "to pierwszy taki autorski program w Polsce, w którym pary, które są naprawdę w życiu prywatnym razem, walczą o miłość, pokazują na czym polega praca nad związkiem. Poddajemy ich próbom, które prędzej czy później stanęłyby na drodze ich związku". 

"Prowadzenie programu było na liście moich marzeń. Uwielbiam sprawdzać się w nowych rolach. Byłam już modelką, aktorką, jestem prezeską firmy, ale nigdy dotąd nie byłam prowadzącą. Uwielbiam wyzwania, więc ucieszyłam się, kiedy zaproponowano mi tę nową rolę, zwłaszcza że program dotyczy związków, relacji i miłość, tematów bardzo mi bliskich" - mówiła modelka w rozmowie z portalem AKPA. 

Reklama

"Love me or leave me. Kochaj albo rzuć": Kiedy premiera?

"Osiem par z różnym stażem w związku mieszka w bajkowej willi zlokalizowanej na jednej z Wysp Kanaryjskich. W trakcie wyjazdu partnerzy poddani zostają wielu wymagającym zadaniom oraz uczestniczą w warsztatach z ekspertami, którzy skonfrontują ich z kluczowymi dla związku tematami, dając narzędzia do pracy nad relacją.

Porównywanie się do innych par, konfrontacja ze słabościami, eskalacja emocji, codzienne wyzwania dające partnerom do myślenia, docenianie mocnych stron i dostrzeganie trudności... To będzie ich wakacyjna codzienność. W finale trzy pary powalczą o nagrodę główną - 100 tysięcy złotych" - można przeczytać w opisie programu. 

"Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" miało swoją premierę na TVP VOD 16 marca. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, program trafi również do tradycyjnej telewizji. Jesienią zadebiutuje bowiem na antenie TVP Kobieta. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVP | TVP kobieta | VOD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy