"Love Island. Wyspa miłości": Jak wygląda Maciej Kasprzyk, lektor show Polsatu?

"Love Island" to program, w którym główną rolę odgrywają oczywiście uczestnicy. Single i singielki pojawili się na "Wyspie miłości" po to, by odnaleźć "bratnią duszę". Czy im się to uda? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki 6. sezonu, które można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat.

Kim jest lektor z programu: "Love Island. Wyspa miłości"?

Od samego początku "twarzą" show jest Karolina Gilon, a od drugiej edycji każdy epizod komentuje lektor - Maciej Kasprzyk. O tym, że cieszy się on sporą sympatią widzów "LI", świadczyć mogą pochlebne komentarze, które pojawiają się w sieci niemal po każdej emisji programu:

Chociaż zwykle jest on "schowany" za mikrofonem, to w ostatnim czasie "lex" coraz chętniej pojawia się też w mediach społecznościowych. Kim jest więc Maciej Kasprzyk?

Maciej Kasprzyk w "Love Island"

Lektor "Love Island" na co dzień pracuje m.in. jako DJ w klubach. Do ekipy "LI" dołączył w drugiej edycji i przez długi czas nie pojawiał się w materiałach promujących show, zostając "tajemniczą postacią". Przy okazji 5. sezonu Karolina Gilon dokonała "prezentacji" Kasprzyka na Instagramie, nagrywając z nim krótki filmik:

Reklama

Obecnie na oficjalnych profilach programu znaleźć można dodatkowe materiały, w tym m.in. rozmowy "Lexia" z Karoliną Gilon oraz z uczestnikami, którzy opuścili willę.

Maciej Kasprzyk aktywnie działa także w mediach społecznościowych. To właśnie tam publikuje rozmaite kadry, m.in. nawiązujące do jego przygody z "Wyspą miłości". 

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Gwiazdy "Sanatorium miłości" wystąpią w innym programie TVP
"Doda. 12 kroków do miłości": Serce pod silikonem
Marta Kielczyk nową prowadzącą "Wiadomości" TVP

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy