Gwiazdy "Sanatorium miłości" wystąpią w innym programie TVP

Trójka uczestników minionej edycji programu: "Sanatorium miłości" spróbowała swoich sił w programie: "Jaka to melodia?". Odcinek z ich udziałem już wkrótce będzie można zobaczyć w TV. Co ciekawe, u boku Piotra Huberta zabrakło Marioli...

Piotr Hubert Langfort, Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski znów pojawili się przed kamerami! Uczestnicy 4. edycji programu: "Sanatorium miłości" wzięli udział w nagraniach do innego z popularnych projektów Telewizji Polskiej. 

"Jaka to melodia?" to muzyczny teleturniej, podczas którego gracze walczą o wygraną, odgadując piosenki. Właśnie tak swoją wiedzę sprawdzili kuracjusze z "Sanatorium…", a ich zmagania będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę! Na instagramowym profilu "SM" pojawiła się informacja, będąca równocześnie zaproszeniem do oglądania nowego odcinka "Jakiej to melodii?"

Reklama

O tym, że Monika, Piotr Hubert oraz Andrzej wystąpią w innym show TVP, wiadomo było już od dawna: uczestnicy chętnie "przemycali" bowiem do sieci kadry z planu. Do tej pory data emisji odcinka z udziałem kuracjuszy była owiana tajemnicą. Teraz wszystko jest już jasne!

"Sanatorium miłości": Piotr Hubert, Monika i Andrzej znów przed kamerami

Miniona edycja "Sanatorium miłości" obfitowała w wiele ciekawych momentów. Widzowie kibicowali m.in. Marioli i Piotrowi Hubertowi, którzy byli o krok od… związku! Wiadomo, że Mariola i Piotr są w stałym kontakcie, a niedawno mieszkanka New Jersey spędziła z przyjacielem sporo czasu, odwiedzając Polskę.

Widzowie "Sanatorium..." bacznie przyglądają się również znajomości Moniki i Andrzeja. Chociaż ich relacja od początku była raczej koleżeńska, to z biegiem czasu para coraz częściej zaczęła pojawiać się publicznie. Czy łączy ich "coś więcej"? Wątpliwości może rozwiać jedna z niedawnych wypowiedzi Zajączkowskiej, która stwierdziła, że z Andrzejem są przyjaciółmi:

RMF
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy