"Love Island 6": Zachowanie Kamila oburzyło widzów. Co się stało?

Nowy odcinek "Love Island" przyniósł kolejną kłótnię! Tym razem wymiana zdań między Kamilem a Sarą zakończyła się rozstaniem. Zachowanie uczestnika show nie spodobało się internautom, którzy w komentarzach nie szczędzili krytyki.

Program: "Love Island. Wyspa miłości" na dobre rozgościł się w TV. Obecnie widzowie mogą oglądać już 6. sezon, który prowadzi Karolina Gilon. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Niedzielny epizod upłyną m.in. pod znakiem rozmów Islanderów z nową uczestniczką - Roksaną. Nie zabrakło również dalszej integracji - podczas "rozgrywki" mieszkańcy willi wykonywali zadania ukryte na dnie naczyń, które wcześniej musieli opróżnić. Podczas jednego z nich Sara zwróciła się do Kamila, który następnie chciał poruszyć z nią ten temat. Szybko okazało się jednak, że mają oni nieco inne poczucie humoru, a wymiana zdań zakończyła się... rozstaniem!

Reklama

Sara przyznała przed kamerami, że ma obawy co do dalszej przyszłości. Ostatecznie następnego dnia Islanderka zakomunikowała partnerowi, że nie widzi ich związku.

Zachowanie Kamila niemal od samego początku wzbudza spore emocje wśród widzów. Po emisji odcinka w mediach społecznościowych rozgorzała gorąca dyskusja na temat scysji między nim a Sarą. Większość komentujących przyznała, że mężczyzna nie pasuje do Islanderki…

"Love Island": Kamil pod lupą internautów

Użytkownicy sieci śledzący „Love Island”, nie szczędzili krytyki pod adresem Kamila, pisząc:

Wczorajszy odcinek rozpoczął się „przeparowaniem” – jakie decyzje podejmą Islanderzy? Czy ktoś opuści program? Tego dowiemy się z kolejnych epizodów! "Love Island" można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat. Program jest też dostępny online: na polsatgo.pl.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy