"Love Island 6": Wielki test wierności w randkowym show Polsatu

W nowych odcinkach "Love Island" będzie się działo! Nadchodzi czas, w którym uczestnicy show będą musieli się rozdzielić. Jak na budowane od początku relacje wpłynie Casa Amor? Na czym polega kolejny etap programu? Wyjaśniamy!

6. sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" rozkręcił się na dobre! Nowy odcinek przyniósł kolejne "przeparowanie", a tym razem wybierały panie. W wyniku ich decyzji powstały następujące pary: Natalia i Daniel, Wiktoria i Sebastian, Roksana i Sasha, Paula i Paweł, Sara i Kamil, Wero i Kuba.

Jak zaznaczył sam lektor, było to ostatnie "przeparowanie" przed kolejnym etapem show, jakim jest Casa Amor! Już w środę, 21 września, widzowie "Love Island 6" zobaczą odcinek, w którym uczestnicy show będą poddani próbie. Casa Amor to jedna z najbardziej emocjonujących części programu, podczas której Islanderzy i Islanderki zostają bowiem rozdzieleni! Wszystko po to, by mogli zawierać nowe znajomości, a nawet budować nowe relacje...

Reklama

"Love Island. Wyspa miłości". Czym jest Casa Amor?

W "Love Island 6" etap, w którym uczestnicy lub uczestniczki trafią do Casa Amor (co po hiszpańsku oznacza dom miłości), rozpocznie się w 21. odcinku, co zapowiedziała sama produkcja: "Zbliża się dzień, w którym Islanderzy zostaną wystawieni na wielki test wierności! Czy aktualne pary przetrwają czas Casa Amor? To wszystko okaże się już wkrótce"!

W poprzednich sezonach "Love Island" panowie lub panie zostawali przenoszeni do innego domu, by tam poznać nowe bohaterki lub nowych bohaterów. W tym samym czasie w willi pojawiali się nowi mieszkańcy lub mieszkanki - wszystko po to, by powstały "świeże" znajomości, a nawet... pary! 

Po kilku dniach rozłąki mieszkanki lub mieszkańcy Casa Amor wracali do domu - sami, lub z nowymi partnerami. Możliwość zmiany pary miały także osoby, które zostały w willi. O tym, jak emocjonujące może być "przeparowanie" po powrocie z Casa Amor, może świadczyć sytuacja z minionego sezonu. Podczas gdy będący w willi Łukasz wiernie czekał na Patrycję, ta wróciła z... Mikołajem! Taki obrót spraw zakończył się opuszczeniem programu przez Łukasza.

Jak będzie tym razem? Czy Casa Amor okaże się prawdziwym "testem wierności" dla par? Które związki przetrwają, a które się zakończą? Tego na razie nie wiadomo, ale pewna jest pora emisji "Love Island" w TV! Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy