"Love Island 6": Sensacja na wyspie! Fani oburzeni zachowaniem Pauli

Działo się w 30. odcinku szóstego sezonu "Love Island"! Tym razem Paula przeprowadziła sporo rozmów z pozostałymi uczestnikami show. Jej zachowanie nie spodobało się widzom, którzy w ostrych słowach ją skrytykowali. "Knuje i każdemu przyczepi łatkę, ale sobie nie ma nic do zarzucenia" - czytamy.

"Love Island. Wyspa miłości", sezon 6, odcinek 30. Co się wydarzyło?

Chociaż nowy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości" powoli zbliża się ku końcowi, to emocje niezmiennie są ogromne! Nowe odcinki obfitują w wiele zaskakujących zdarzeń, a widzowie z zaciekawieniem śledzą każdy ruch mieszkańców willi. W minionym odcinku sporo miejsca poświęcono Pauli, która obecnie jest w parze z Patrykiem.

Chociaż początkowo kobieta próbowała tworzyć relację z Pawłem, to sytuacja mocno zmieniła się po wizycie pań w Casa Amor. To właśnie tam Paula poznała Patryka, z którym wróciła do reszty grupy. Jej decyzja mocno zaskoczyła pozostałych Islanderów, a sam Paweł postanowił opuścić program.

Reklama

Kiedy wydawać by się mogło, że Paula i Patryk są na dobrej drodze do tworzenia związku, okazało się, że niektórzy Wyspiarze zauważyli dziwne zachowanie uczestniczki. Panowie zwrócili uwagę Patrykowi, że jego partnerka – będąc we wcześniejszej relacji – postępowała zupełnie inaczej. W pewnym momencie sam Islander stwierdził, że niepokoi go taki obrót spraw:

Także inne postępowanie Pauli – w stosunku do pozostałych mieszkańców willi – zaczęło irytować niektórych uczestników. W pewnym momencie doszło nawet do konfrontacji uczestniczki z Wero, a w dyskusji wzięły udział także Sara i Wiki.

Na koniec dnia Paulę czekała jeszcze jedna ważna rozmowa; podczas wymiany zdań z Sashą dołączył do nich Patryk, który przedstawił swój punkt widzenia:

Paula z "Love Island 6" w oczach widzów

Zachowanie Pauli zostało szeroko skomentowane przez internautów śledzących losy "Wyspiątek". Pod postami zamieszczanymi w mediach społecznościowych rozgorzała gorąca dyskusja na temat pobytu uczestniczki  na "Wyspie miłości" i jej relacji z innymi:

Z drugiej strony pojawiły się głosy broniące zachowania Islanderki:

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Love Island. Wyspa miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy