Reklama

"Kuchenne rewolucje": Nie żyje uczestnik. W marcu spłonęła jego restauracja

Portal lebork24.info poinformował o śmierci Mirosława Bema, uczestnika "Kuchennych rewolucjach". Jego restauracja, "Łebska Chata" spłonęła kilka miesięcy temu. Mężczyzna ponoć nie żył w dobrych stosunkach z Magdą Gessler.

Uczestnik 9. edycji "Kuchennych rewolucji"

Mirosław Bem wziął udział w dziewiątym sezonie "Kuchennych rewolucji" w 2013 roku. W pierwszym odcinku serii widzowie mogli poznać historię jego oraz góralskiej chaty postawionej nad morzem. Prowadząca program Magda Gessler postanowiła przemienić lokal w "Łebską Chatę". 

Chociaż restauracja bardzo się zmieniła, to Bem oraz Gessler nie pozostali w dobrych stosunkach. Sprawa skończyła się w sądzie, a o "Łebskiej Chacie" znowu zrobiło się cicho w mediach. Niestety w marcu tego roku okazało się, że lokal spłonął w pożarze. Przy gaszeniu ognia pracowało ponad 40 jednostek straży pożarnej. Nic z budynku nie udało się uratować, ale na szczęście wskutek pożaru nikt nie ucierpiał.

Reklama

Mirosław Bem nie żyje

Portal lebork24.info poinformował o śmierci mężczyzny.

Przyczyna śmierci nie została podana. Dziennikarze podkreślili, że w ostatnich latach kontakt z Mirosławem był utrudniony. Mężczyzna od jakiegoś czasu nie mieszkał w Łebie.

Autor: Iga Chmielewska

Zobacz też:

Sam Gannon nie żyje. Aktor zmarł nagle w wieku 31 lat

Aleksandra Wojtyczka nie żyje. Była związana z TVP Katowice

Tłumy żegnały gwiazdę "Sanatorium miłości". Wśród nich przyjaciele z programu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama