Krystyna Janda prosi o wsparcie finansowe. "Trzeba natychmiast pomóc"

Kilka dni temu Krystyna Janda w swoim wpisie w mediach społecznościowych poinformowała, że miała wypadek. Teraz gwiazda zwróciła się do swoich fanów z apelem o pomoc finansową. "

Krystyna Janda miała wypadek

Krystyna Janda to bez wątpienia jedna z najwybitniejszych polskich aktorek wszech czasów. Ma na swoim koncie setki ról i dziesiątki nagród za kreacje, jakie stworzyła na ekranie i scenie. Aktorka jest fundatorką i założycielką Fundacji Krystyny Jandy na rzecz Kultury. To z ramienia tej organizacji zostały powołane dwa warszawskie teatry - Och-Teatr i Teatr Polonia, w których gwiazda pełni rolę dyrektor artystycznej.

Niedawno pojawiła się na scenie z nogą w ortezie. Jak się okazuje, 70-latka miała nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego złamała nogę. To jednak nie koniec zaskakujących wieści. Aktorka tego samego dnia... wystąpiła w spektaklu. "Rano złamałam nogę, wieczorem Konin MY WAY w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama - źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa" - napisała aktorka, załączając kilka zdjęć. 

Reklama

Krystyna Janda apeluje o pomoc

Artystka wspiera również inne placówki teatralne. Na jej stronie można zobaczyć filmik z apelem o wsparcie zbiórki. Beneficjentem akcji ma być Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Placówka nie została bowiem objęta dofinansowaniem z samorządu i wpadła w finansowe tarapaty. Jej przetrwanie zależne jest teraz od widzów.

"Proszę Państwa, trzeba natychmiast pomóc Teatrowi im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Zbiórka jest ogłoszona na stronie teatru. Wszystkich pozdrawiam w Legnicy i życzę, żeby się to wszystko skończyło jak najszybciej wielkim sukcesem" - informuje.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy