Krystyna Janda miała wypadek
Krystyna Janda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych w Polsce aktorek. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artystka zabiera tam głos w istotnych sprawach.
Jeden z jej ostatnich wpisów dotyczy jednak kwestii zdrowotnych. Jak się okazuje, 70-latka miała nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego złamała nogę. To jednak nie koniec zaskakujących wieści. Aktorka tego samego dnia... wystąpiła w spektaklu. "Rano złamałam nogę, wieczorem Konin MY WAY w ortezie na siedząco. Jak mówiła mama - źle to się zrobi szybko, żeby było dobrze, to trwa" - napisała aktorka, załączając kilka zdjęć.
Internauci chwalą determinację aktorki

Wpis, jaki opublikowała w sieci Krystyna Janda nie przeszedł bez echa. Fani w komentarzach licznie życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia i pełnej sprawności. Nie ukrywają też, że są pod ogromnym wrażeniem postawy aktorki.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Jest pani niesamowita! Oby noga szybko się zrosła. Zdrówka Szacun. Jest Pani niesamowita Kocham panią właśnie za taką determinację i miłość do Teatru i swoich widzów. Niewielu byłoby na to stać. Pamiętam pani wypowiedź, że tylko śmierć aktora jest usprawiedliwieniem absencji na spektaklu Niezłomna!!!!!!! Ależ siła charakteru!! Jak Pani nie kochać!!!!! Ileż Pani ma siły. Podziwiam
Autor: Anna Helit









