"Królowe życia": Kolejni bohaterowie odchodzą z programu!

Leon van Nispen i Damian Antczak-van Nispen
Leon van Nispen i Damian Antczak-van NispenPiotr Hukalo/East NewsEast News

"Królowe życia". Damian Antczak-van Nispen i Leon Antczak-van Nispen żegnają się z programem

Zobacz również:

Uczestnicy poza programem: "Królowe życia"

"Tak, to prawda" - przyznał Leon.
"Jeżeli to prawda, że nie będziemy już panów oglądać w TTV, to wielka szkoda (...) Jesteście super! Nigdy nie piszę takich wiadomości do ludzi, których widzę w Internecie czy w telewizji. Tutaj miałam taką potrzebę podkreślenia, że dla ludzi młodych, wykształconych i ambitnych wzorem jest ktoś, od kogo można się czegoś nauczyć, a nie ten, na kogo można się bezmyślnie gapić (...)".
Damian Antczak-van Nispen i Leon Antczak-van Nispen
Damian Antczak-van Nispen i Leon Antczak-van NispenAKPA
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?