Klaudia El Dursi odsłania ciążowy brzuszek! Wzruszający wpis

Prowadząca "Hotel Paradise" pokusiła się o udostępnienie fotografii, które wywołały niemałe poruszenie w świecie mediów. Na opublikowanych kadrach prezentuje ciążowe krągłości, a także zdjęcie USG, które wskazuje wyczekiwanie na narodziny dziecka. Zdjęcia opatrzyła poruszającymi wpisami. Te nie pojawiły się na jej profilu przypadkowo...

"Mój przyjaciel, moje wsparcie, moja Miłość"

Prowadząca popularne reality show "Hotel Paradise" z całą rodziną spędza czas w słonecznej Panamie, a tym samym na planie zdjęciowym do kolejnej edycji programu. Klaudia El Dursi wyprowadziła się na kilka miesięcy z Polski, a przy wyjeździe towarzyszą jej także partner oraz synowie. Prezenterka regularnie ujawnia kulisy swojego codziennego życia tysiące kilometrów od domu. Poczynania modelki w Ameryce Środkowej z wypiekami na twarzy śledzi 792 tys. obserwujących. Klaudia El Dursi pokazuje, jak wyglądają jej przygotowania przed wyjściem przed kamery, ale również treningi, posiłki, szkolne lekcje i domowe obowiązki w rodzinnym gronie.

Reklama

Klaudia El Dursi odsłania ciążowe krągłości

Tym razem w jej relacji pojawiły się ujęcia, których, wydaje się, nie spodziewał się nikt. Jeszcze do niedawna w wirtualnej galerii zdjęć celebrytki znalazły się gorące fotografie w bikini odsłaniającym smukłą figurę El Dursi. Na Insta Stories z kolei ujęcie prosto z wanny z brzuszkiem. Nie zabrakło także ciążowego zdjęcia USG. Kadry pochodzą jednak z 2009 roku, a chwile sprzed lat prowadząca wspomina w związku z urodzinami swojej starszej pociechy, nastoletniego Dawida. Jak sama przyznaje, razem z synem w pierwszych dniach uczyli się siebie, a ten dał jej poczucie sensu.

Autor: Małgorzata Durmaj

Zobacz też:

Joanna Rostocka była jedną z ofiar "Krwawego Maćka". O jej wyrzuceniu z TVP krążą legendy
"The Voice Senior": Krzysztof Prusik wielkim zwycięzcą! Co o nim wiemy?

Paradokumenty: Tak zaczynało wiele gwiazd! Dziś się tego wstydzą?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy