Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę na wizji

W programach na żywo nie trudno o mniejszą bądź większą wpadkę. O niektórych zapomina się dość szybko, inne zostają w pamięci widzów na dłużej. W jednym z najnowszych wydań "Pytania na śniadanie" widzowie wyłapali pewien szczegół małą wpadkę zaliczyła Katarzyna Cichopek.

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie"?

Nowy Rok widzów "Pytania na śniadanie" przywitali Katarzyna Cichopek i Eobert El Gendy. Wśród gości, którzy pojawili się tego dnia w telewizyjnym studiu były m.in. Paulla Ignasiak, Izabela Trojanowska, Dariusz Wieteska i Jakub Kucner. To z nimi prowadzący rozmawiali o świętowaniu Sylwestra.

Każda z osób, która brała udział w rozmowie opowiadała o tym, jak spędzała ostatnie godziny 2021 roku. W pewnej chwili Katarzyna Cichopek, będąca pod wrażeniem tego, jak kwitnąco wyglądają jej rozmówcy, zapytała: "Nigdzie nie byliście?".

Błyskawicznie na to pytanie odpowiedziała Paulla, śmiejąc się: "Ja na białej sali" - do rozmowy w tej chwili dołączyła również Izabela Trojanowska. "Ja też. Także tutaj możemy podać sobie rękę". "Dlatego jesteśmy wypoczęte i tutaj z wami jesteśmy" - dodała Paulla.

Reklama

Kultowa wpadka w programie dla dzieci. Miał powiedzieć, gdzie misia pocałować, a potem, że idzie na wódkę

Goście tłumaczą swoją wypowiedź

Wymianę zdań pań przerwała prowadząca. Nie ma pewności, czy pytanie wynikało z sugestii "reżyserki", by wytłumaczyć widzom o co chodzi, czy z niewiedzy Kasi Cichopek. "Co to znaczy 'biała sala'? Przepraszam, muszę dopytać" - wtrąciła prowadząca.

Na reakcję gości nie musiała zbyt długo czekać. Paulla przyznała, że spędziła sylwestrową noc "pod pierzynką", a Izabela Trojanowska zdradziła, że ten wieczór miała wolny i mogła sobie pozwolić na odpoczynek.

Według słownikowej definicji, frazeologizm "biała sala" oznacza sypialnię, czyli iść na "białą salę" możemy rozumieć, jako wybranie odpoczynku w domowym zaciszu zamiast hucznej zabawy. 

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy