Jesienne premiery w TVN7. Powrót ulubionych produkcji widzów

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, 29 sierpnia stacja TVN7 ruszy z nowym odcinkami seriali i programów, które obecnie mają wakacyjną przerwę. Wśród nich widzowie zobaczą jesienne premiery "Hotelu Paradise", "Papierów na szczęście" i dwóch seriali paradokumentalnych.

"Hotel Paradise": Premiera szóstego sezonu

Serwis Wirtualnemedia.pl donosi, że wśród jesiennych premier TVN7 znajduje się szósty sezon "Hotelu Paradise". Zdjęcia do programu odbyły się, podobnie jak w przypadku piątego sezonu, w Panamie, a prowadzącą pozostaje niezmienne Klaudia El Dursi.

"Hotel Paradise" to program randkowy, w którym grupa singli mieszka w luksusowej willi. Przeprowadzana jest eliminacja, w której nieparzysta liczba uczestników łączy się w pary, a osoby, które nie zostają wybrane przez potencjalnego partnera odpadają z programu.

Reklama

Szósty sezon widzowie będą mogli oglądać w TVN7 od poniedziałku do piątku od 29 sierpnia o 20.30.

"Papiery na szczęście" zamiast "BrzydUli"

Zaraz przed "Hotelem Paradise", bo w dni powszednie o godz. 20.00 nadawany będzie serial "Papiery na szczęście", który zastępuje "BrzydUlę". 

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Serial opowiada historię Marty (Adriana Kalska), żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak).

"Przeprowadziliśmy badania z widzami Siódemki, by wsłuchać się w ich potrzeby, a wnioski uwzględniliśmy w scenariuszach" powiedziała Wirtualnymmediom.pl Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7.

Powrót dwóch paradokumentów w TVN7

"Opowieści małżeńskie" i "Zagadki losu" to dwa seriale paradokumentalne, które w TVN7 zadebiutowały wiosną tego roku. Pierwszy z nich od 29 sierpnia będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 17.55, a drugi o godz. 19.00 - podaje portal Wirtualnemedia.pl.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: TVN7 | Hotel Paradise | Papiery na szczęście
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy