Izabella Krzan poprowadzi nowy program TVP. To reality-show z influencerami

Izabella Krzan pochwaliła się na Instagramie nowym projektem - prezenterka TVP poprowadzi nowy program "Kamper", który będzie dostępny tylko na TVP VOD. Na czym będzie polegał?

Izabella Krzan i programy telewizyjne

Izabella Krzan dba o to, by na jej instagramowym koncie nie było nudno! Piękna Miss Polonia z 2016 roku chętnie publikuje rozmaite kadry, tym samym nieco uchylając rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda jej życie. 

Już od momentu otrzymania tytułu "miss" Krzan aktywnie działa w show-biznesie: w 2017 roku została reporterką programu: "Pytanie na śniadanie", a także znalazła się w gronie gospodarzy teleturnieju: "Koło fortuny". Początkowo towarzyszył jej Rafał Brzozowski, a od 2019 roku u boku Krzan pojawia się Norbi.

Reklama

Przygoda Izy Krzan z "Pytaniem na śniadanie" nabrała tempa: w lutym zeszłego roku modelka została współprowadzącą, tworząc parę z Tomaszem Kammelem. Publiczność "PnŚ" pokochała duet: "Krzamel", a odcinki z udziałem wspomnianych prowadzących gromadzą przed telewizorami sporą publiczność.

Izabella Krzan poprowadzi nowy program TVP

Izabella Krzan już jakiś czas temu informowała o nowym projekcie. Teraz zdradziła szczegóły - prezenterka poprowadzi nowy program "Kamper". Na Instagramie napisała, że zdjęcia do show odbywały się na przełomie sierpnia i września.

"Kamper" będzie dostępny tylko na TVP VOD. Krzan przybliżyła obserwatorom zasady i koncept programu na swojej relacji InstaStory.

Czytaj więcej: Izabella Krzan żartuje z Katarzyny Cichopek. Wyszło zabawnie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | Kamper Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy